Meklēšanas forma

Apmācies 2 °C Lēns vējš, 4.3 m/s no DA
Piektdiena, 2019. gada 13. DecembrisVārda dienu svin: Lūcija, Veldze

No 20. augusta visām vilcienu e-biļetēm tiks piemērota atlaide

www.jelgavasvestnesis.lv
Lai mudinātu pasažierus vēl aktīvāk izmantot iespēju vilcienu biļetes iegādāties elektroniski, visām vilcienu biļetēm, kuras tiks iegādātas internetā un mobilajās lietotnēs sākot no otrdienas, 20. augusta, tiks piemērota piecu procentu atlaide, informē A/S «Pasažieru vilciens».

«Pasažieru vilciens» pārstāve Agnese Līcīte informē, ka piecu procentu atlaide tiks piemērota visām vilcienu biļetēm, kuras šobrīd ir nopērkamas elektroniski – biļetei braucienam vienā virzienā, bagāžas biļetei, kā arī tām biļetēm, kurām jau tiek piemērotas citas atlaides, tostarp  3+ Ģimenes biļetei ar 50 procentu vai 90 procentu atlaidi, biļetei turp un atpakaļ, un bagāžas biļetei turp un atpakaļ. E-biļetes ar piecu procentu atlaidi varēs iegādāties, sākot no pusnakts.

Balstoties uz AS «Pasažieru vilciens» ierosinājumu, Sabiedriskā transporta padome 20. jūnijā pieņēma lēmumu, ar kuru tika atbalstīta šādas jaunas lojalitātes programmas (elektronisko biļešu iegādei) ieviešana un atlaides piecu procentu apmērā piemērošana visām internetā un mobilajās lietotnēs pārdotajām AS «Pasažieru vilciens» elektroniskajām biļetēm.

«Veicinot e-biļešu tirdzniecības pieaugumu, paredzam, ka mazināsies rindas pie «Pasažieru vilciena» biļešu kasēm un vienlaikus tiks optimizēti AS «Pasažieru vilciena» izdevumi par vilciena biļešu tirdzniecību kasēs un vilcienos pie konduktoriem-kontrolieriem,» norāda A.Līcīte, piebilstot, ka «Pasažieru vilciena» klienti arvien biežāk vilciena biļeti izvēlas iegādāties e-vidē. «Arī 2019. gada septiņos mēnešos elektroniski iegādāto biļešu skaits turpināja pieaug – «Pasažieru vilciena» mājaslapā, mobilajā lietotnē un izmantojot «Mobilly», šī gada septiņos mēnešos ir nopirkti 1,06 miljoni vilcienu e-biļešu, kas ir par 63 procentiem vairāk, nekā līdzvērtīgā periodā pērn. Šobrīd elektroniski tiek pārdoti 15 procenti no kopējā vienreizējo biļešu apjoma,» stāsta A.Līcīte.

Foto: «Jelgavas Vēstnesis»

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti