Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 24 °C Viegls vējš, 1.6 m/s no D-DR
Pirmdiena, 2019. gada 26. AugustsVārda dienu svin: Natālija, Tālija, Broņislavs, Broņislava

Modernizētas vairāk nekā 400 pasta nodaļas

www.jelgavasvestnesis.lv
«Latvijas Pasts» noslēdzis pērn uzsākto pasta tīkla vērienīgo tehnoloģiskās modernizācijas projektu – visās pasta nodaļās ieviestas mūsdienīgas kases sistēmas, jauni maksājumu karšu termināļi un ierīces, kas nodrošina klientu elektronisku parakstīšanos par reģistrēto sūtījumu saņemšanu. Līdz ar jauno sistēmu ieviešanu vairākkārt paātrinājies kopējais pakalpojumu sniegšanas un datu apstrādes ātrums, vienlaikus nodrošinot to augstāku aizsardzību pret ārējiem riskiem.

«Latvijas Pasts» 411 pasta nodaļās ieviesis mūsdienīgas kases sistēmas, kopumā modernizējot 600 darbavietu. Jaunās iekārtas atbilst aktuālākajām tiesību normu prasībām, un to veiktspēja ir aptuveni četras reizes ātrāka nekā uzņēmumā iepriekš lietotajām ierīcēm – jaunajās kases sistēmās tiek izmantotas modernākās operētājsistēmas un antivīrusu versijas, informē uzņēmuma pārstāvji.

Līdz ar jauno kases sistēmu maiņu pasta nodaļas aprīkotas arī ar jaunākās paaudzes maksājumu karšu termināļiem un elektroniskā paraksta ierīcēm. Maksājumu karšu termināļi patlaban nomainīti 440 darbavietās, taču to skaitu plānots palielināt, 2019. gadā pakāpeniski aprīkojot arī pārējās darbavietas. Savukārt elektroniskā paraksta ierīces pievienotas visām kases sistēmām, ļaujot atteikties no papīra dokumentu izmantošanas reģistrēto sūtījumu izsniegšanas procesā. 

«Jauno kases sistēmu ieviešana pasta nodaļās palīdzējusi uzlabot klientu apkalpošanas servisu, jo jauno iekārtu veiktspēja nodrošina pakalpojumu ātrāku sniegšanu, un tas ir būtiski gan mūsu klientiem, gan arī darbiniekiem. Savukārt elektronisko parakstu ierīces ir veids, kā ne tikai paātrināt procesus, bet kļūt arī videi draudzīgākiem, vidēji mēnesī ļaujot ieekonomēt aptuveni tonnu papīra,» uzsver «Latvijas Pasta» valdes priekšsēdētājs Mārcis Vilcāns.

Kopējās investīcijas modernizācijas projektu īstenošanā pārsniedz 2,1 miljonu eiro.

Foto: publicitātes

Viedokļi

Pievienot komentāru