Meklēšanas forma

Lietus 4 °C Mērens vējš, 6.4 m/s no DR
Ceturdiena, 2019. gada 17. JanvārisVārda dienu svin: Tenis, Dravis

Mežaparkā izbūvēta Dziesmu svētku estrāde

www.jelgavasvestnesis.lv
Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB), piedaloties visiem būvniecības procesā iesaistītajiem dalībniekiem, pieņēma ekspluatācijā Dziesmu svētku estrādi Mežaparkā, Ostas prospektā 11. Līdz ar to ir noslēdzies estrādes būvniecības A posms – pabeigts Dziesmu svētku estrādes skatītāju lauks, un estrāde ir gatava svētkiem.

Pārbūves laikā tika skatītāju vietu skaits palielināts līdz 77 tūkstošiem. Izmantojot visai sarežģītas metāla konstrukcijas, izbūvēta pergola, kurā izvietotas plašas telpas pasākumu apmeklētāju vajadzībām – ēdināšanai, ģērbtuvēm, tirdzniecībai. Pārbūvētajā Dziesmu svētku estrādē ir veikti arī apkārtnes labiekārtošanas darbi, saglabājot apkārtnes dabisko ainavu – mežā ir ierīkotas atpūtas vietas no koka bluķīšiem, izveidoti celiņi, norāda BVKB pārstāve Egita Diure.

«Šis ir viens no objektiem, kura būvniecībā ir uzskatāmi redzams komandas darbs. Saspringtos termiņos ir sasniegts viens kopīgs mērķis – pārbūvēt Dziesmu svētku estrādi daudz ietilpīgāku līdz vasarai, kad notiks XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki,» objekta pieņemšanas brīdī sacīja valsts galvenais būvinspektors, BVKB Kontroles departamenta direktora vietnieks Jānis Palamarčuks.

Būvatļauja objekta pārbūvei tika izsniegta 2016. gada 30. septembrī, bet būvdarbi faktiski tika uzsākti 2017. gada maijā. Šobrīd apliecināts, ka būve ir pilnībā pabeigta un tā ir droša ekspluatācijai.

Foto: publicitātes

Viedokļi

Pievienot komentāru