Meklēšanas forma

Skaidras debesis 7 °C Lēns vējš, 5.4 m/s no R-ZR
Svētdiena, 2019. gada 24. MartsVārda dienu svin: Kazimirs, Izidors

Meklē Dziesmu un deju svētku vēstnešus Zemgalē

www.jelgavasvestnesis.lv
Līdz 22. aprīlim Zemgales tautumeitas un tautudēli, kuri sevi uzskata par Dziesmu un deju svētku patriotiem, aicināti piedalīties konkursā un kļūt par sava reģiona svētku vēstnešiem. Kopumā tiks izraudzīti pieci vēstnešu pāri – pa vienam pārim Kurzemē, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē un Rīgā –, kuri tiks aicināti piedalīties īpašos XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku ieskandināšanas pasākumos.

Dziesmu un deju svētku sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Vasiļjeva informē, ka par Zemgales reģionālo vēstnesi var kļūt ikviena tautumeita vai tautudēls, kurš piedalīsies XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkos, dziedot, dejojot, koklējot vai kā citādi iepriecinot skatītājus un klausītājus. Dziesmu un deju svētku vēstnesim jābūt smaidīgam, atvērtam un ar kādu aizraujošu svētku stāstu padomā. «Laureāti būs goda viesi Zemgales Svētku vēstniecības atklāšanas pasākumā, kas notiks Jelgavā. Tāpat vēstnešus aicinās piedalīties profesionālā fotosesijā, lai viņu fotogrāfijas svētku gaidīšanas laikā iepriecinātu «Rimi» veikalos atklāto Svētku vēstniecību apmeklētājus. Balvā vēstneši saņems arī «Rimi» dāvanu kartes 100 eiro apmērā,» stāsta I.Vasiļjeva.

Lai pieteiktos konkursā un kļūtu par Zemgales reģiona vēstnesi, jāaizpilda pieteikuma anketa un jāizstāsta par paša pieredzēto – īpašo Dziesmusvētku stāstu. Tieši stāsta oriģinalitāte būs galvenais kritērijs svētku vēstnešu izvēlē. Žūrija – Latvijas Nacionālā kultūras centra un «Rimi» pārstāvji – izvēlēsies kopā 10 vēstnešus – katrā reģionā pa vienam tautudēlam un vienai tautumeita. Pieteikties iespējams ŠEIT.

I.Vasiļjeva norāda, ka XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku atbalstītājs «Rimi» no 27. maija līdz 8. jūlijam savos veikalos atvērs īpašās Svētku vēstniecības, kurās sniegs aktuālāko informāciju par svētku norisi. Katrā vēstniecībā būs informatīvs Dziesmusvētku stends ar bezmaksas svētku avīzēm, programmu, pastkartēm, svētku suvenīriem, kā arī svētkiem veltītu produktu līniju. Tos iegādājoties, trīs eiro centi no katra iepakojuma tiks novirzīti Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas mazo pacientu ērtību uzlabošanai un Dziesmusvētku sajūtas ienešanai slimnīcā.

Jāpiebilst, ka XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki norisināsies Latvijas valsts simtgades svinību zīmē no 30. jūnija līdz 8. jūlijam.

Foto: publicitātes

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti