Meklēšanas forma

Apmācies 15 °C Vēja vēsma, 1.5 m/s no ZR
Trešdiena, 2019. gada 21. AugustsVārda dienu svin: Janīna, Linda

Februārī sāks iedzīvotāju aptauju par ienākumiem un dzīves apstākļiem

www.jelgavasvestnesis.lv
Centrālā statistikas pārvalde (CSP) 1. februārī uzsāks ikgadējo iedzīvotāju aptauju par ienākumiem un dzīves apstākļiem. Aptaujā piedalīties aicināti iedzīvotāji, kuri saņēmuši CSP uzaicinājuma vēstuli. No 1. līdz 14. februārim vēstuli saņēmušie iedzīvotāji aptaujas anketu varēs aizpildīt tiešsaistē, bet, ja tas netiks izdarīts, no 1. marta līdz 30. jūnijam CSP intervētāji sazināsies ar uzaicinātajām personām par interviju klātienē.

CSP Informācijas un komunikācijas daļa informē, ka aptaujā plānots iesaistīt ap 8 tūkstošiem mājsaimniecību, kuras atlasītas ar nejaušas gadījuma izlases metodi. Respondentiem jautās par mājsaimniecības sastāvu un tās locekļu sociālekonomisko raksturojumu, mājokļa apstākļiem, ienākumiem, veselības stāvokļa pašvērtējumu, kā arī par sociālās atstumtības un materiālās nenodrošinātības rādītājiem.

Aptaujā aicināti piedalīties iedzīvotāji, kuri saņēmuši CSP uzaicinājuma vēstuli. No 1. līdz 14. februārim iedzīvotāji varēs aizpildīt aptaujas anketu tiešsaistē CSP vietnē. Jautājumu un neskaidrību gadījumā iedzīvotājiem lūgums sazināties ar CSP konsultantu pa bezmaksas tālruni 80008811 darbdienās no pulksten 10 līdz 18 vai, rakstot pa e-pastu silc@csb.gov.lv.

CSP aicina iedzīvotājus būt atsaucīgiem, jo viņu sniegtā informācija visprecīzāk var raksturot patiesos dzīves apstākļus. CSP garantē personas datu konfidencialitāti, un iegūtā informācija tiks izmantota tikai apkopotā veidā.

Ja respondents nebūs aizpildījis anketu tiešsaistē, no 1. marta līdz 30. jūnijam CSP intervētājs ar to sazināsies pa tālruni vai ieradīsies klātienē. Pirms tam aptaujā iekļautās personas saņems CSP vēstuli, kurā norādīts plānotais intervijas laiks un intervētāja kontaktinformācija. Ierodoties klātienē, intervētājs uzrādīs darba apliecību ar fotogrāfiju.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru