Meklēšanas forma

Apmācies 1 °C Mērens vējš, 6.8 m/s no ZR
Trešdiena, 2019. gada 20. FebruārisVārda dienu svin: Vitauts, Smuidra, Smuidris

Aicina uzņēmējus rīkot Atvērto durvju dienu personām ar invaliditāti

www.jelgavasvestnesis.lv
Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina darba devējus pieteikties dalībai akcijā «Atvērto durvju diena personām ar invaliditāti uzņēmumos», piedāvājot darba ņēmējiem ar invaliditāti klātienē iepazīt darba vidi. Šogad akcija norisināsies no 17. līdz 28. septembrim. Pieteikties akcijai darba devēji var līdz 14. septembrim.

Akcijas dienās ar darba devējiem iepriekš saskaņotā laikā darba ņēmēji ar invaliditāti viesosies uzņēmumos un iestādēs, lai gūtu praktisku priekšstatu par to darbību, tostarp, kolektīvu, darba vidi un pienākumiem. Uzņēmējiem tā ir iespēja novērtēt cilvēku ar invaliditāti profesionālo potenciālu, atrast vajadzīgos darbiniekus un apliecināt sevi kā sociāli atbildīgus darba devējus.

Bet darba devēji dalībai akcijā var pieteikties līdz 14. septembrim, iesniedzot pieteikumu sava reģiona NVA filiālē. Darba ņēmēji ar invaliditāti, kuri nav reģistrēti NVA, dalībai Atvērto durvju dienā uzņēmumos var pieteikties tuvākajā NVA filiālē no šodienas, 30. augusta, līdz 14. septembrim.

Jāpiebilst, ka iniciatīvu rīkot Atvērto durvju dienu personām ar invaliditāti uzņēmumos NVA aizsāka pērnā gada rudenī, lai veicinātu personu ar invaliditāti iekļaušanos darba tirgū un mazinātu stereotipus par darbinieku ar invaliditāti darba spējām. Pērn akcijā piedalījās 62 darba devēji un 207 personas ar invaliditāti.

Foto: wolvestaxes.com

Viedokļi

Pievienot komentāru