Meklēšanas forma

Apmācies 15 °C Vēja vēsma, 1.5 m/s no ZR
Trešdiena, 2019. gada 21. AugustsVārda dienu svin: Janīna, Linda

Aicina rīkot «ideju talkas» par vides uzlabošanu

www.jelgavasvestnesis.lv
27. aprīlī Latvijā 11. reizi tiks aizvadīta Lielā talka – pasākuma ieskaņā tās organizatori aicina iedzīvotājus, jo īpaši jauniešus, rīkot «ideju talkas», lai kopīgi izdomātu radošus risinājumus apkārtējās vides uzlabošanai ilgtermiņā. Vienlaikus entuziasti aicināti pastāstīt apkārtējiem par savām idejām videoierakstā un piedalīties Lielās talkas konkursā.

«Ir skaidrs, ka tikai atkritumu vākšana nav vienīgais atrisinājums pasaules ekoloģiskajai krīzei, ir vajadzīgs visu līmeņu plašs skatījums par jauniem ekonomikas modeļiem, vides izglītību, ilgtspējības risinājumiem. Arī ar Lielās talkas palīdzību arvien plašāk raudzīsimies uz vides veselības jautājumiem, rādot piemēru daudzām pasaules valstīm par to, kas ir patiess izdevīgums un ieguvums, domājot par Latvijas izaugsmi un mūsu nākamajām paaudzēm,» norāda Lielās talkas vadītāja Vita Jaunzeme, papildinot: idejas par apkārtējās vides uzlabošanu aicināti izteikt arī iedzīvotāji.

Rīkojot «ideju talkas», ikviens interesents aicināts piedalīties Lielās talkas konkursā un saņemt balvas – šīs talkas ir skolēnu, studentu vai jebkuru citu interesentu «prāta vētra», diskutējot par idejām, kā samazināt piesārņojumu Latvijā un pasaulē, ar kādu iepakojumu varētu aizstāt plastmasas izstrādājumus un, kā cīnīties ar klimata pārmaiņām. Ideju talka var būt arī par tēmu, kā Latvija var rādīt piemēru citām valstīm tīras un ilgtspējīgas valsts attīstīšanā, kā arī jebkuru citu ar vidi saistītiem tematiem. Savas idejas interesenti aicināti iesūtīt videoformātā, izklāstot tās līdz trim minūtēm garā sižetā.  

Ierakstītais video ir jāaugšupielādē «Youtube» kanālā, bet video saite jānosūta pa e-pastu talkas@talkas.lv līdz šī gada 15. maijam. E-pasta vēstulei jāpievieno arī neliels apraksts par ideju talkas norisi, kā arī autoru kontaktinformācija. Iesūtītie video tiks ievietoti mājaslapā www.talkas.lv, kur par tiem varēs balsot iedzīvotāji. Jāpiebilst, ka līdz ar video nosūtīšanu, tā autors apliecina, ka materiāls ir nodots video Lielās talkas publicitātes vajadzībām. Jāpiebilst, ka no vienas fiziskas vai juridiskas personas var tikt iesūtīti ne vairāk kā trīs video.

Līdz šā gada 15. septembrim Lielās talkas organizatori aicinās balsot par labākajiem video, bet uzvarētāji tiks paziņoti 21. septembrī, otrās Pasaules talkas dienā. Desmit labākos video, ko izvēlēsies Lielās talkas žūrija, tiks ievietoti Lielās talkas «Youtube» kanālā, mājaslapā www.talkas.lv, kā arī sociālajos tīklos, bet uzvarētāji saņems balvas.

Foto: publicitātes

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti