Meklēšanas forma

Spēcīgs lietus 15 °C Viegls vējš, 1.6 m/s no A
Trešdiena, 2019. gada 21. AugustsVārda dienu svin: Janīna, Linda

Aicina pieteikt nominantus akcijā «Mans kosmētiķis»

www.jelgavasvestnesis.lv
No 1. marta līdz 30. novembrim Latvijas Kosmētiķu un kosmetologu asociācijas valde izsludina akciju «Mans kosmētiķis» – tās gaitā iedzīvotāji aicināti pieteikt kandidātus jomas speciālistus septiņās nominācijās.

Latvijas Kosmētiķu un kosmetologu asociācijas valdes priekšsēdētāja Nellija Janaus norāda, ka akcijas mērķis ir godināt speciālistus, kuru profesionālo darbu, iejūtīgo un sirsnīgo attieksmi augstu vērtē klienti, darba devēji, sadarbības partneri un kolēģi, kā arī vienlaikus izglītot sabiedrību par skaistumkopšanas speciālistu profesionālo izglītību, kompetencēm, estētisko procedūru daudzveidību, iespējām un efektivitāti mūsdienās, kā arī par atsevišķām negācijām un to cēloņiem.

Darba devēji, skaistuma un farmācijas industrijas uzņēmumi, kā arī sadarbības partneri aicināti pieteikt kandidātus nominācijā «Top kosmētiķis», savukārt iedzīvotāji aicināti pieteikt kandidātus nominācijām «Mans kosmētiķis Zemgalē», «Mans kosmētiķis Rīgā», «Mans kosmētiķis Pierīgā», «Mans kosmētiķis Vidzemē», «Mans kosmētiķis Latgalē», «Mans kosmētiķis Kurzemē».

Vērtējot kandidātus, tiks vērtēta reģistrācija Ārstniecības personu vai atbalsta personu reģistrā, higiēnas prasību ievērošana, klientu ilglaicīgums, klienta apmierinātība ar procedūru rezultātu, komunikācija ar klientu, profesionālais tēls, inovāciju pielietojums, kā arī daudzi citi.

Pieteikt speciālistu nominācijai iespējams aizpildot balsošanas anketu mājaslapā www.una.lv vai nosūtot vēstuli pa e-pastu kosmētiķis@una.lv vai info@lkka-cidesco.lv. Tāpat balsot iespējams sūtot vēstuli uz asociācijas biroja pasta adresi Jāņa Asara ielā 5, Rīga, LV-1009, ar norādi «Akcijai «Mans kosmētiķis»», vai sūtot vēstuli uz «Dienas Žurnālu» redakcijas pasta adresi Andrejostas ielā 17, Rīga, LV-1045, ar norādi «Akcijai «Mans kosmētiķis»».

Akciju «Mans kosmētiķis» rīko Latvijas Kosmētiķu un kosmetologu asociācijas valde sadarbībā ar žurnālu «Una». Akcijas rezultāti tiks paziņoti 8. novembrī pasākuma «Baltic Beauty 2019» gaitā.

Foto: majewskiplasticsurgery.com

Viedokļi

Pievienot komentāru