Meklēšanas forma

Apmācies 9 °C Viegls vējš, 2.3 m/s no DR
Ceturdiena, 2019. gada 24. OktobrisVārda dienu svin: Renāte, Modrīte, Mudrīte

Aicina pieteikt godināšanai brīvprātīgā darba veicējus

www.jelgavasvestnesis.lv
Tuvojoties Starptautiskajai brīvprātīgo dienai, kas tiek atzīmēta 5. decembrī, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina Latvijas iedzīvotājus un organizācijas līdz 28. oktobrim pieteikt kandidātus godināšanai pasākumā «Gada brīvprātīgais 2019». Brīvprātīgie no visas Latvijas tiks godināti Rīgā 30. novembrī.

Iedzīvotāji aicināti pieteikt godināšanai brīvprātīgā darba veicējus un organizētājus, kuri devuši ievērojamu ieguldījumu sabiedrības labā laika posmā no 2018. gada 1. novembra līdz šā gada 31. oktobrim, kā arī brīvprātīgajiem draudzīgākās pašvaldības.

Izvirzīt godināšanai labākos brīvprātīgā darba veicējus vai organizētājus var jebkurš Latvijas iedzīvotājs, nevalstiskā organizācija, valsts vai pašvaldību iestāde. Kandidāts jāpiesaka līdz 28. oktobrim, tiešsaistē aizpildot pieteikuma anketu. Katram iesniedzējam tiks nosūtīts apstiprinājums par pieteikuma saņemšanu.

Brīvprātīgā darba veicēju un organizētāju godināšanu rīko Nodarbinātības valsts aģentūra sadarbībā ar Labklājības ministriju, Izglītības un zinātnes ministriju, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru, Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes nodaļu, Jelgavas pilsētas domes administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvaldi, Latvijas Jaunatnes padomi, Valmieras novada fondu, Rīgas domes izglītības, kultūras un sporta departamentu. Pieteikumus vērtēs organizatoru veidota žūrija, kas noteiks, kuri brīvprātīgā darba veicēji un organizētāji šogad saņems Goda zīmes. 

Jāatgādina, ka brīvprātīgo godināšanas mērķis ir veicināt Latvijas iedzīvotāju interesi par brīvprātīgo darbu un sekmēt gan dažāda vecuma cilvēku, gan organizāciju iesaistīšanos brīvprātīgajā darbā. Latvijā godināšana notiks jau sesto gadu.

Foto: publicitātes

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti