Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 4 °C Lēns vējš, 5 m/s no R-DR
Trešdiena, 2019. gada 20. FebruārisVārda dienu svin: Vitauts, Smuidra, Smuidris

Aicina pieteikt brīvprātīgos Latvijas konkursam «Gada brīvprātīgais 2018»

www.jelgavasvestnesis.lv
Tuvojoties Starptautiskajai brīvprātīgo dienai, kas ir 5. decembrī, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina Latvijas iedzīvotājus un organizācijas līdz 26. oktobrim pieteikt kandidātus godināšanai pasākumā «Gada brīvprātīgais 2018». Brīvprātīgie no visas Latvijas tiks godināti Rīgā 24. novembrī.

«Brīvprātīgā darba veicējus godināsim jau piekto reizi, šogad – Latvijas valsts simtgadē. Brīvprātīgo kustība Latvijā aug, turklāt arvien vairāk šajā darbā iesaistās cilvēki arī brieduma gados. Kļūt par brīvprātīgo ir lieliska iespēja darīt ko sirdij tuvu, sastapt līdzīgi domājošos, veikt labus darbus stiprākai Latvijai nākamajā simtgadē,» saka NVA direktore Evita Simsone.

Izvirzīt godināšanai «Gada brīvprātīgais 2018» brīvprātīgā darba veicējus vai organizatorus  var jebkurš Latvijas iedzīvotājs, nevalstiskā organizācija, valsts vai pašvaldību iestāžu pārstāvis. Kandidāts jāpiesaka līdz 26. oktobrim, aizpildot pieteikuma formu, kas pieejama tīmekļa vietnē http://www.brivpratigie.lv/gadabrivpratigais2018, kurā var iepazīties arī ar godināšanas nolikumu, vai nosūtot to uz e-pastu info@brivpratigie.lv.

Visus pieteikumus izvērtēs organizatoru izveidota žūrija, kurā būs pārstāvētas vairākas Latvijas nevalstiskās organizācijas, pašvaldības un valsts institūcijas.  Žūrija izveidos arī vairākas nominācijas brīvprātīgā darba veicēju un organizētāju godināšanai, bet paši nominanti tiks personīgi ielūgti uz svinīgo godināšanu.

Brīvprātīgo godināšanas mērķis ir veicināt Latvijas iedzīvotāju interesi par brīvprātīgo darbu un sekmēt gan dažāda vecuma cilvēku, gan organizāciju iesaistīšanos brīvprātīgajā darbā.

Foto: publicitātes

Viedokļi

Pievienot komentāru