Meklēšanas forma

Apmācies 15 °C Vēja vēsma, 1.5 m/s no ZR
Trešdiena, 2019. gada 21. AugustsVārda dienu svin: Janīna, Linda

Pirmizrādi piedzīvo komēdija «Tikai bez skandāla!»

www.jelgavasvestnesis.lv
Piektdienas vakarā kultūras namā pirmizrādi piedzīvoja Ādolfa Alunāna Jelgavas teātra iestudētā situāciju kfomēdija «Tikai bez skandāla!» Daces Vilnes režijā. Portāls www.jelgavasvestnesis.lv piedāvā video ieskatu no pasākuma un atgādina – šī izrāde Jelgavas kultūras namā būs skatāma arī šodien pulksten 16.

Pirmizrādes dienā situāciju komēdija novērtēta ar skaļiem aplausiem. Baudīt izrādi interesenti aicināti arī šodien pulksten 16. Biļetes jelgavnieki var iegādāties izrādes norises vietā – Jelgavas kultūras namā –, kā arī «Biļešu paradīzes» kasēs un internetā. Cena ir no 3–5 eiro. Jāpiebilst gan, ka uz izrādēm pieejams neliels biļešu skaits.

Jāpiebilst, ka iestudējuma darbība risinās kādā Londonas slimnīcā trīs dienas pirms Ziemassvētkiem. Tūlīt jāsākas starptautiskai neirologu konferencei, bet paralēli norit gatavošanās slimnīcas personāla Ziemassvētku pasākumam. Lugā apspēlētas situācijas, kas varētu atgadīties arī dzīvē. Gatavojoties gada nogales svētkiem, darba vidē valda mazliet nenopietns režīms – brīžam viens otrs slimnīcas darbinieks aizmirst par saviem tiešajiem pienākumiem. Darba pietiek visiem, bet tad slimnīcā ierodas kāda bijusī medmāsa, un notikumi uzņem pavisam citus apgriezienus, situācija kļūst nekontrolējama, un šķiet, ka no skandāla neizbēgt. 

Lomās: Roberts Avots, Raivis Mediss, Linda Baumane, Elīna Skutele, Raimonds Balševics, Natālija Samohvala, Baiba Zaķevica, Elita Majevska, Miks Vilnis, Juris Bandenieks, Andris Jakovelis, kā arī Jelgavas 4. pamatskolas 5. klases skolnieks Markuss Kabaks.

Foto: publicitātes

Video: Māris Martinsons

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Arvīds attēls

Laba un smieklīga izrāde. Paldies!

Pievienot komentāru

Saistītie raksti