Meklēšanas forma

Skaidras debesis -4 °C Lēns vējš, 4.7 m/s no D
Ceturdiena, 2019. gada 12. DecembrisVārda dienu svin: Otīlija, Iveta

Pašvaldība aicina bērnus uz izrādi «Sniega karaliene»

Ritma Gaidamoviča
Jelgavas pilsētas pašvaldība arī šogad mazākajiem jelgavniekiem dāvina teātra izrādes, kas pilsētas kultūras namā notiks no 3. līdz 6. decembrim. Uz izrādēm gaidīti arī tie piecgadnieki un sešgadnieki, kuri neapmeklē bērnudārzu, iepriekš piesakoties.

Šogad bērnus priecēs pēc Hansa Kristiana Andersena pasakas motīviem veidota izrāde «Sniega karaliene», kuru latviešu valodā uzvedīs Ādolfa Alunāna Jelgavas teātra aktieri Andra Bolmaņa režijā, savukārt krievu valodā – Ā.Alunāna Jelgavas teātra un studijas «Čaika» aktieri Arvīda Matisona režijā. «Tā ir pasaka bērniem par to, ka draudzība un savstarpēja izpalīdzēšana vienmēr uzvar slikto,» par izrādi stāsta režisors A.Matisons. Savukārt A.Bolmanis piebilst, ka viņa režijā tapušajai izrādei būs arī jauns muzikālais pavadījums, kura autors ir Uldis Timma.

Izrādes latviešu valodā notiks 3., 4. un 5. decembrī pulksten 10, 12 un 14, bet krievu valodā – 6. decembrī pulksten 10, 12 un 14.

Izrādes ar ielūgumiem aicināti apmeklēt Jelgavas 1.–4. klašu skolēni un pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņi no piecu gadu vecuma. Tāpat pašvaldība uz izrādēm aicina arī tos piecgadniekus un sešgadniekus, kuri bērnudārzu neapmeklē, iepriekš piesakoties pa tālruni 63084675.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru