Meklēšanas forma

Apmācies -5 °C Viegls vējš, 2.8 m/s no D-DA
Otrdiena, 2019. gada 22. JanvārisVārda dienu svin: Austris

No jauna varēs izdzīvot «Robežas»

www.jelgavasvestnesis.lv
«Esmu pārliecināts, ka, liekot pusaudžiem tēlot dzīvniekus vai pieaugušos, teātra pieredze viņiem nespēj sniegt neko vairāk par ķermeniskām reakcijām. Lai mēs kopīgi veidotu stāstu, vispirms ir jāatrod aktuāla problēma vai interesējoša tēma, kas pusaudžiem ir svarīga šeit un tagad,» uzskata Jelgavas Jaunā teātra režisors Rihards Gāle. 20. oktobrī pulksten 13 kultūras namā «Rota» interesentiem būs iespēja vēlreiz izdzīvot Jelgavas Jaunā teātra pusaudžu studijas stāstu «Robežas».

««Robežas» stāsta par dzīvi bērnunamā, atklājot savu versiju, kas balstīta aktieru, kuri ir arī izrādes autori, personīgajā pieredzē. Šī pieredze iegūta, vācot dažādus medijos pieejamus materiālus un tiekoties ar bērnunama bērniem un skolotājiem,» sacīts izrādes aprakstā. Iestudējuma radošā komanda cenšas izvairīties no viena un vienīga viedokļa un patiesības vai apgalvot, ka spēj pilnīgi personificēties ar dzīvi, par kuru stāsta. Šis stāsts ir par to, kā jaunieši redz savu paaudzi, kuru dzīve ir nolikusi citā sociālajā, ģimenes un attiecību modelī.

Biļetes uz Jelgavas Jaunā teātra izrādi «Robežas» var iegādāties Jelgavas kultūras namā, bet stundu pirms izrādes – kultūras namā «Rota». Cena – 3 eiro, pensionāriem, studentiem un skolēniem – 2 eiro.

Foto: publicitātes

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti