Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 10 °C Viegls vējš, 1.8 m/s no ZR
Ceturdiena, 2019. gada 19. SeptembrisVārda dienu svin: Verners, Muntis

KONKURSS: Laimē biļetes uz «Skroderdienām «Silmačos»»!

www.jelgavasvestnesis.lv
«Blaumaņa trāpīgais cilvēcības, mīlestības, latvietības kods, kas caurstrāvo viņa daiļradi, ir pāri visam! «Skroderdienas ««Silmačos» ir visiem zināma, jautra, muzikāla, viegla, bet tajā pašā laikā smeldzīga un patiesa fabula,» vērtē Dailes teātra aktieris un režisors Intars Rešetins, kura iestudējumam «Skroderdienas «Silmačos»» Jelgavā, Pasta salā, varēs dzīvot līdzi 15. jūnijā pulksten 18. Portāls www.jelgavasvestnesis.lv piedāvā piedalīties konkursā un laimēt biļetes uz izrādi.

«Ne velti saka, ka «Skroderdienas» ir ne tikai visu laiku populārākā latviešu luga, bet tradīcija, kas jāpiedzīvo jebkura vecuma latvietim, lai Līgo svinības būtu patiesi smeķīgas un pilnīgas. Nepārspīlējot varam teikt, ka visi ir uzauguši ar «Skroderdienām «Silmačos»», bet, ja izrāde vēl nav redzēta, šī būs lieliska iespēja to noskatīties brīvdabas estrādē. Bez Rūdolfa Blaumaņa lugas svētku sajūta nemaz nav iedomājama, jo «Skroderdienas «Silmačos»» ir grandiozo Līgo svētku pirmais priekšvēstnesis,» tā organizatori.

Lai piedalītos konkursā, pareizi jāatbild uz trim jautājumiem. Ielūgumu ieguvēji tiks noteikti izlozes kārtībā. Pareizās atbildes ar norādi «Konkurss: «Skroderdienas» jāsūta pa e-pastu jv.konkurss@gmail.com līdz 12. jūnija pulksten 11 (jāpievieno informācija: vārds, uzvārds un tālruņa numurs – sniegtie dati tiks izmantoti, lai sazinātos ar konkursa dalībniekiem, kuri laimēs biļetes).

Uzvarētāju vārdi tiks publicēti portālā www.jelgavasvestnesis.lv, un ar uzvarētājiem redakcija sazināsies arī personīgi.

 

Jautājumi

1. Kura aktrise iestudējumā spēlē Ieviņas lomu?
a) Aija Dzērve,
b) Ieva Florence,
c) Lelde Dreimane.

2. Kurā pilsētā iestudējums būs skatāms Vasaras saulgriežos, 21. jūnijā?
a) Rīgā,
b) Rēzeknē,
c) Madonā.

3. Kurā gadā Rūdolfa Blaumaņa «Skroderdienas «Silmačos»» iestudētas pirmoreiz?
a) 1901. gadā,
b) 1902. gadā,
c) 1903. gadā.

Foto: publicitātes

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti