Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 12 °C Lēns vējš, 4.4 m/s no R-ZR
Svētdiena, 2019. gada 22. SeptembrisVārda dienu svin: Māris, Mārica, Maigurs

KONKURSS: Laimē biļetes uz Dailes teātra viesizrādi!

www.jelgavasvestnesis.lv
«Trīsdesmit gadu laikā mēs iepazīstam kādu ģimeni, kuras iekšējā dzīve un attiecības atklāj ne tikai viņu sapņus un plānus, bet arī spriedzi un vilšanos,» sacīts Dailes teātra iestudējuma «Liec Dievam pasmieties» aprakstā. Portāls www.jelgavasvestnesis.lv piedāvā piedalīties konkursā un laimēt biļetes uz izrādi, kas Jelgavas kultūras namā notiks 10. septembrī pulksten 19.

Iestudējums, kura režisore ir Rēzija Kalniņa, atspoguļo to, kā gan vecāki, gan viņu bērni pieredz savu nenovēršamo pārtapšanu – bērni kļūst pieauguši, vecāki – noveco. Lai ko viņi būtu iecerējuši, bieži vien tas aizved viņus negaidītos, pārsteidzošos virzienos. Jo, kā reiz teicis amerikāņu kino režisors Vudijs Allens: «Ja gribi sasmīdināt Dievu, pastāsti viņam par saviem plāniem».

Lai piedalītos konkursā, pareizi jāatbild uz trim jautājumiem. Ielūgumu ieguvējs tiks noteikts izlozes kārtībā. Pareizās atbildes ar norādi «Konkurss: Dailes teātris» jāsūta pa e-pastu jv.konkurss@gmail.com līdz 2. septembra pulksten 15 (jāpievieno informācija: vārds, uzvārds un tālruņa numurs – sniegtie dati tiks izmantoti, lai sazinātos ar konkursa dalībnieku, kurš laimēs biļetes). Uzvarētāja vārds tiks publicēts portālā www.jelgavasvestnesis.lv, un ar uzvarētāju redakcija sazināsies arī personīgi.

Jautājumi

1. Kāds ir izrādes plakātā redzamās aktrises vārds?
a) Kristīne Nevarauska,
b) Rēzija Kalniņa,
c) Indra Briķe.

2. Cik darbu režisore Rēzija Kalniņa jau iestudējusi Dailes teātrī?
a) Divas,
b) trīs,
c) četras.

3. Lugā «Liec Dievam pasmieties» ir stāsts par kādu ģimeni. Cik bērnu ir šajā ģimenē?
a) 1,
b) 2,
c) 3.

Foto: publicitātes

Viedokļi

Pievienot komentāru