Meklēšanas forma

Apmācies 1 °C Mērens vējš, 6.8 m/s no ZR
Trešdiena, 2019. gada 20. FebruārisVārda dienu svin: Vitauts, Smuidra, Smuidris

«Supernovas» finālā – divi jelgavnieki

www.jelgavasvestnesis.lv
Aizvadīts dziesmu konkursa «Supernova» otrais pusfināls, kurā startēja arī jelgavniece Madara Fogelmane ar skatuves vārdu Madara. Žūrijas un skatītāju balsojuma kopvērtējums nodrošināja viņai vietu konkursa finālā.

«Supernovas» otrais pusfināls norisinājās 10. februārī, un tajā savas dziesmas prezentēja septiņi dalībnieki –  viņu vidū arī jelgavniece Madara ar dziesmu «Esamība». Uzvarētāji tika noteikti, apkopojot balsošanas rezultātus, ko veidoja skatītāju balsojums pa tālruni un sūtot īsziņu, balsojums «Supernovas» mājaslapā, unikālie dziesmu klausījumi mūzikas straumēšanas platformā «Spotify», kā arī žūrijas vērtējums. No otrā pusfināla konkursa finālā līdzās Madarai iekļuva Ritvars Vulis jeb Ritvars.

Žūrijas sastāvā bija Latvijas Radio 5 – Pieci.lv mūzikas redaktors Rūdolfs Budze (DJ Rudd), mūziķe un vokālā pedagoģe Jolanta Gulbe-Paškeviča, komponists Jānis Lūsēns un dziedātājs Ralfs Eilands.

Jāatgādina, ka pagājušonedēļ notikušajā pusfinālā visaugstāk tika novērtēta Liene Greifāne un jelgavnieks Edgars Kreilis – arī viņi cīnīsies par ceļazīmi uz «Eirovīziju», piedaloties konkursa «Supernova» finālā, kas notiks 24. februārī.

Foto: no Madaras personīgā arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti