Meklēšanas forma

Skaidras debesis 20 °C Mērens vējš, 5.6 m/s no Z
Ceturdiena, 2019. gada 18. JūlijsVārda dienu svin: Rozālija, Roze

Sākusies pieteikšanās televīzijas šova «X Faktors» 2. sezonai

www.jelgavasvestnesis.lv
Izsludināta pieteikšanās muzikālā televīzijas šova «X Faktors» atlasēm, kas šogad notiks Rīgā, Liepājā, Valmierā, Rēzeknē, Jēkabpilī, kā arī Jelgavā. Pieteikties dalībai «X Faktora» 2. sezonā var līdz 11. maijam.

Piedalīties «X Faktorā» var ikviens dziedošais talants – tā ir iespēja attīstīt savas muzikālās prasmes, strādājot ar valstī labākajiem muzikālajiem pedagogiem, mūziķiem un producentiem, norāda šova organizatori. Pieteikt savu dalību interesenti var, aizpildot pieteikuma anketu portālā www.xfaktors.lv. Pieteikumi tiek pieņemti trīs kategorijās – vecuma grupā 16–25 gadi, vecuma grupā 25+, kā arī vokālās grupas.

Jāpiebilst, ka informācija par atlašu norises laikiem vēl nav publiskota.

«X Faktors» ir televīzijas šovs, kura mērķis ir attīstīt jaunus dziedošos talantus. Skatītājiem tā ir muzikāla izklaide, taču mūziķiem – iespēja pieredzējušu nozares profesionāļu vadībā attīstīt sevi.

Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau rakstīja, ka šova «X Faktors» pirmās sezonas atlase notika arī Jelgavā, un tā bija otra aktīvākā atlases kārta pēc dalībnieku skaita.

Par pirmās sezonas uzvarētāju kļuva Arturs Gruzdiņš.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja fu attēls

Man nepatika Arturs dēļ viņa izķēmotajām ausīm. Dziedāt prot daudzi. Uz koncertu, kur man jāskatās uz tādām ausīm nu gan neietu

Pievienot komentāru

Saistītie raksti