Meklēšanas forma

Apmācies -1 °C Mērens vējš, 6 m/s no ZR
Ceturdiena, 2019. gada 21. FebruārisVārda dienu svin: Eleonora, Ariadne

Sākas iedzīvotāju balsojums par «Supernova» jaunās sezonas dalībniekiem

www.jelgavasvestnesis.lv
Sākot no šodienas, 26. novembra, Latvijas Televīzijas autoru un izpildītāju konkursa «Supernova» mājas lapā ikviens mūzikas entuziasts var noskatīties piektās sezonas pretendentu uzstāšanos atlases žūrijas priekšā un novērtēt konkursam pieteiktās dziesmas, kas izturējušas pirmo atlases kārtu. Balsojums konkursa mājaslapā supernova.lsm.lv turpināsies līdz 30. novembra pulksten 12. Jāpiebilst, ka konkursā savus spēkus izmēģina arī jelgavnieki.

Konkursa oficiālajā mājaslapā teikts, ka visas konkursa «Supernova» piektās sezonas pretendentu uzstāšanās atlases žūrijas priekšā ir publicētas projekta «YouTube» kontā un mājaslapā supernova.lsm.lv, un klausītāji savu vērtējumu par katru uzstāšanos var izteikt, spiežot ikonu «Par», «Pret» vai «Rezerve».

«Supernova» piektajai sezonai kopumā tika pieteiktas 83 dziesmas, no kurām 64 dziesmas atbilda konkursa nolikumam un tās vērtēja repertuāra žūrija. Šīs žūrijas sastāvā bija mūzikas ierakstu izdevniecības «Universal Music Group» pārstāvji un to Latvijas vadošo radio staciju pārstāvji, kas ikdienā atskaņo un palīdz popularizēt Latvijā radītu mūziku. Pēc pirmās kārtas, kurā repertuāra žūrijas pārstāvji dziesmas klausījās, nezinot ne to izpildītājus, ne autorus, ne producentus, uz otro atlases kārtu klātienē tika aicināti 33 dalībnieki.

Konkursa otrās atlases kārtas žūrijas sastāvā šogad bija «Latvijas Mūzikas attīstības biedrības/Latvijas Mūzikas eksports» izpilddirektore Agnese Cimuška-Rekke, «Radio SWH» programmu producents un mūziķis Artis Dvarionas, «Supernova» žūrijas priekšsēdētājs, «Latvijas Radio 5 - Pieci.lv» mūzikas redaktors un mūzikas producents DJ Rudd, kā arī «Supernova 2019» producente Ilze Jansone.

Tos 16 dalībniekus, kuri piedalīsies konkursa pusfinālos, «Latvijas Televīzija» izziņos 5. decembrī. Pirmā pusfināla cīņa tiks aizvadīta 26. janvārī.

Foto: supernova.lsm.lv/ Lauris Vīksne

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti