Meklēšanas forma

Skaidras debesis -4 °C Lēns vējš, 4.7 m/s no D
Ceturdiena, 2019. gada 12. DecembrisVārda dienu svin: Otīlija, Iveta

Otrajā adventē Annas baznīcā viesosies svētku programma «Es ticu…»

www.jelgavasvestnesis.lv
Sākoties gada gaišāko svētku gaidīšanas laikam, Latvijas dievnamos viesosies jauna Ziemassvētku noskaņu programma «Es ticu...». Otrajā adventē, 8. decembrī, svētku koncerts izskanēs arī Jelgavas Svētās Annas evaņģēliski luteriskajā baznīcā.

Koncertā komponista Valta Pūces vadībā apvienojušies izcili mūzikas profesionāļi – operdziedātāja Inga Šļubovska-Kancēviča, vijoļspēles meistars Raimonds Ozols, niansētā flautiste Dita Krenberga un pats V.Pūce pie taustiņinstrumentiem. Programmā skanēs tradicionālās Ziemassvētku dziesmas, instrumentāli skaņdarbi un komponista V.Pūces oriģināldarbi ziemīgās noskaņās. Plašākai publikai neierastā ampluā uzstāsies vijolnieks R.Ozols, kurš ir arī lieliskas balss īpašnieks un līdztekus vijoļspēlei izdziedās vairākus duetus kopā ar operdziedātāju I.Šļubovsku-Kancēviču.

Koncerta veidotāji aicina izbaudīt adventes laika gaišās noskaņas mūzikā kopā ar augstas raudzes mūziķiem. Programmas nosaukumam izvēlēti iedvesmas, pārliecības un ticības spēka vārdi, lai arī katru no koncerta klausītājiem rosinātu izjust gaišo Ziemassvētku gaidīšanas laiku, tiecoties uz patiesu tīrību, pacietību un mīlestību.

Biļetes uz koncertu iepriekšpārdošanā nopērkamas «Biļešu paradīzes» kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv. Biļešu cena – 12 eiro.

Foto: publicitātes

Viedokļi

Pievienot komentāru