Meklēšanas forma

Skaidras debesis -4 °C Lēns vējš, 4.7 m/s no D
Ceturdiena, 2019. gada 12. DecembrisVārda dienu svin: Otīlija, Iveta

Jauniešu grupa «Amnezia» izdod debijas singlu

www.jelgavasvestnesis.lv
Jelgavas Bērnu un jauniešu mūzikas kluba rokskolas absolventu dibinātā grupa «Amnezia», kuras sastāvā ir jaunieši no Rīgas un Jelgavas, izdevusi savu debijas singlu «Palladium». Šobrīd ar grupas veikumu iespējams iepazīties «jūtūbē», un drīzumā tas gaidāms arī lielākajās mūzikas straumēšanas platformās.

«Tekstuāli izvēlējāmies dziesmai apslēptu stāstu, kas nav tiešā veidā un momentāni izprotams, lai piesaistītu klausītāju, liktu tam aizdomāties un ļautu piešķirt personīgu skatījumu,» komentē grupa. Debijas singls pieejams interneta vietnē youtube.com un drīzumā tas būs noklausāms arī lielākajās mūzikas straumēšanas vietnēs, tostarp «Spotify», «Deezer», «Apple Music» un citās. Grupas jaunumiem var sekot līdzi tās sociālo tīklu lapās. Singls ierakstīts studijā «KS Records – Unity Audio» Kārļa Šteinmaņa vadībā.

Grupas sastāvu veido seši jaunieši no Rīgas un Jelgavas – Sāra Vintere (vokāls), Linda Borisova (bekvokāls), Sandis Kallions (ģitāra), Matīss Klāvs Endzelis (ģitāra), Kristiāna Matisa (basģitāra) un Ksenija Petrova (bungas).

Foto: Arita Strode-Kļaviņa

Video: publicitātes

Viedokļi

Pievienot komentāru