Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 4 °C Lēns vējš, 5 m/s no R-DR
Trešdiena, 2019. gada 20. FebruārisVārda dienu svin: Vitauts, Smuidra, Smuidris

Arī Jelgavā skanēs dziesmu stāsts 30. gadu kabarē stilā

www.jelgavasvestnesis.lv
Ar draisku un rotaļīgu dziesmu stāstu 30. gadu kabarē stilā «Draugs, nejautā. Alfreds Vinters» jauno koncertsezonu sākusi «Producentu grupa 7». Koncertuzvedumu, kas veltīts leģendārajam latviešu mūziķim, dzejniekam un komponistam Alfredam Vinteram, kuram šoruden apritēs 110 gadu, 20. oktobrī pulksten 18 būs iespēja noklausīties arī Jelgavas kultūras namā.

Koncerta organizatori «Producentu grupa 7» informē, ka A.Vinters 40 gados radījis vairāk nekā 200 dziesmu. Un ne mirkli tās nav aizmirstas vai aizgājušas nebūtībā. Daudzas no tām ierakstītas Bellacord skaņu platēs, daudzas pārrakstītas piemiņas kladēs un glabātas ļaužu atmiņās padomju okupācijas gados un dziedātas austrumu frontē. Citas neiziet no kapelu un ballīšu orķestru deju repertuāra vēl šodien.

«Draugs, nejautā. Alfreds Vinters» nebūs vienkāršs koncerts, bet gan 30. gadu kabarē stilā radīts režisora Valda Pavlovska, horeogrāfes Ievas Kemleres, muzikālā aranžētāja Mārča Auziņa, scenogrāfa un gaismu mākslinieka Egīla Kupča muzikāls stāsts. Tajā skatuves varoņi  – populāri aktieri un solisti Mārtiņš Brūveris, Ieva Pļavniece, Rihards Lepers, Annija Putniņa, Mārtiņš Ruskis, Kristīna Zaharova, Oranžo meiteņu trio – Anita Levša, Olga Stupiņa, Inta Gudovska, dejotāji un Mārča Auziņa orķestris izdzīvos stāstu par mīlestību, mūziķa likteni un šķiršanos no visdārgākā. «Lai Alfreda Vintera dziesmu stāsts «Draugs, nejautā» ļauj skatītājiem viegli pasmaidīt un sajust tās neatkārtojamās aizgājušo gadu sajūtas, kuras atnesīs šis muzikālais vēstījums kā mazu dāvanu Latvijai dzimšanas dienā,» saka organizatori.

Biļešu cena uz koncertu – no 12 eiro. Biļetes nopērkamas Jelgavas kultūras nama un «Biļešu paradīzes» kasēs kā arī internetā www.bilesuparadize.lv. Informācija «Biļešu paradīzes» mājas lapā liecina, ka šodien pēc pulksten 15 pārdošanā pieejamas vien nedaudz mazāk nekā 30 biļetes.

Jāpiebilst, ka portāls www.jelgavasvestnesis.lv trešdien izsludinās konkursu, kurā pareizi atbildot uz jautājumiem, būs iespēja laimēt ielūgumus uz koncertuzvedumu «Draugs, nejautā. Alfreds Vinters».

Foto: publicitātes

Viedokļi

Pievienot komentāru