Meklēšanas forma

Skaidras debesis 7 °C Lēns vējš, 5.4 m/s no R-ZR
Svētdiena, 2019. gada 24. MartsVārda dienu svin: Kazimirs, Izidors

Ar četriem koncertiem atzīmēs astoņgadi

www.jelgavasvestnesis.lv
Šomēnes alternatīvais mūzikas bārs «Melno cepurīšu balerija» (MCB) atzīmē savu astoņu gadu jubileju, aicinot interesentus apmeklēt četrus koncertus, kuros uzstāsies gan pašmāju, gan ārzemju mākslinieki. Pirmais koncerts, kurā muzicēs latviešu grupa «Sanctimony» un «Dead Shape Figure» no Somijas – jau rīt.

MCB durvis 2000. gadā vēra kā mazs alternatīvs bārs, bet gadu gaitā tam izveidojies savs cienītāju loks – mūzikas bārā uzstājušies dažādus mūzikas stilus pārstāvoši pašmāju un ārvalstu mūziķi. Bet aizvadītā gada nogalē MCB pārcēlās uz jaunām – lielākām – telpām Raiņa ielā 28, kur šomēnes ieskicēs savu astoņgadi. «Ieskicēsim, jo viss vēl nav pabeigts, izdarīts, kā gribētos. Organizējam četrus labus koncertus, lai varam satikt paaudzi, ar kuru esam kopā auguši – mūsu draugus un klientus. Bez salūta, tortēm un galvassāpēm nākamajā rītā, bet ar to labo sajūtu, kas valda «Balerijā». Šie koncerti ir veltīti mūsu apmeklētājiem – alternatīvo kultūru mēs būvējam kopā,» uz koncertiem aicina MCB īpašnieks Jānis Cirsis.

Jau rīt, 11. maijā, pulksten 22 MCB muzicēs pašmāju smagā metāla grupa «Sanctimony». Tāpat uz MCB skatuves kāps somu grupa «Dead Shape Figure», kas jau vairākkārt viesojusies Latvijā, muzicējot kopā ar «Sanctimony».

Bet 12. maijā MCB notiks mūziķa Artura Skuteļa solokoncerts – vakara programmā sagaidāmi jauni skaņdarbi, kā arī dziesmas no albumiem «Apziņas plūsma», «Manī mīt» un citiem. Tāpat koncertā varēs dzirdēt kompozīcijas no A.Skuteļa un grupas «Tvērumi» albumiem «Audums» un «Nekad nekur». Koncerta sākums – pulksten 22.

18. maijā muzikālajā bārā viesosies latviešu mūzikas grupa «Satellites LV», kas popularitāti ar vairākiem veiksmīgiem skaņdarbiem un uzvaru mūzikas festivālā «Liepājas Dzintars» ieguva jau 1990. gadu otrajā pusē. Gan grupas pirmais britpopa albums «Piens», gan arī 2001. gadā izdotais postroka ieraksts «Kind of Glue» ir uzskatāmi par pirmajiem savā stilā izdotajiem albumiem Baltijas valstīs.

Savukārt 19. maijā pulksten 21 MCB varēs apmeklēt pašmāju grupu «Darrva» un «Dehead», kā arī igauņu grupas «Thou Shell Of Death» koncertu. «Vakara galvenie viesi būs Igaunijas melnmetāla pārstāvji «Thou Shell Of Death», kuru koncertus parasti ievada melanholiska un atmosfēriska mūzika, daudz dūmu un sveču,» sacīts koncerta aprakstā.

Biļetes uz visiem koncertiem iepriekšpārdošanā var iegādāties vietnē www.ticketshop.lv, bet koncertu norises dienās tās būs pieejamas arī uz vietas. MCB aicina biļetes iegādāties savlaicīgi, jo to skaits ir ierobežots.

Foto: no MCB arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru