Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 8 °C Viegls vējš, 3.1 m/s no D-DR
Svētdiena, 2019. gada 17. NovembrisVārda dienu svin: Hugo, Uga, Uģis

Tehnikuma bibliotēkā atklāta izstāde «Rozes un gliemežvāki»

www.jelgavasvestnesis.lv
Šodien Jelgavas tehnikuma bibliotēkā, Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 37, atklāta mākslinieces Olgas Sudakovas personālizstāde «Rozes un gliemežvāki». Tā būs apskatāma līdz 30. decembrim.

Izstādes gleznās attēloti ziedi un O.Sudakovas mīļākie priekšmeti, kas sastopami mājās, tostarp no ceļojumiem atvesti gliemežvāki. Izstādītie darbi parāda mākslinieces patiku pret klusās dabas žanru. Šī nav pirmā mākslinieces izstāde Jelgavā, jo O.Sudakova jau iepriekš piedalījusies kopīgās Jelgavas mākslinieku izstādēs. Piemēram, kopā ar fotogrāfu Valēriju Sudakovu viņas darbi eļļas un akvareļa tehnikā iepriekš izstādīti divās izstādēs.

Māksliniece dzimusi Daugavpilī, kur mācījusies mākslas koledžā «Saules skola», kā arī absolvējusi Daugavpils Universitāti, kur iegūta vizuālās mākslas skolotājas specialitāte. Viņa profesionāli strādājusi savā specialitātē Špoģu mūzikas un mākslas skolā un vēlāk arī Jelgavas Amatu vidusskolā. O.Sudakova ir arī Jelgavas Tautas gleznošanas studijas dalībniece.

«Daba ir avots, no kura es smeļos iedvesmu un spēku saviem radošajiem darbiem. Radošums ir manas dzīves daļa. Savām gleznām es pievēršu tikpat daudz uzmanības, cik saviem bērniem,» stāsta māksliniece, kura ir arī trīs bērnu mamma.

Foto: no O.Sudakovas arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru