Meklēšanas forma

Apmācies 9 °C Viegls vējš, 2.3 m/s no DR
Ceturdiena, 2019. gada 24. OktobrisVārda dienu svin: Renāte, Modrīte, Mudrīte

Sajūtu piedzīvojums izstādē «Klātbūtne»

Emīls Rotgalvis
Restorānā «Parks» apskatāma mākslinieces Maijas Miklaševicas gleznu izstāde «Klātbūtne». Izstādītās gleznas, kas ir bijušās jelgavnieces vairāku kolekciju apvienojums, restorānā apskatāmas līdz 31. decembrim.

«Daudz interesējos par psiholoģiju, cilvēka prātu un emocijām, kā arī visumu, kvantu fiziku un citām tēmām. Visas iegūtās zināšanas kopā ar savu personīgo pieredzi un jūtām es atspoguļoju uz audekla abstraktā veidā. Tā ir kā ķīmiska reakcija, kur, savienojoties krāsām, tehnikai, vibrācijai un idejai, dzimst kaut kas jauns un vienots,» stāsta māksliniece.

Šī izstāde tapusi sadarbībā ar restorāna «Parks» līdzīpašnieci Santu Reinsoni, kura gleznas sākotnēji pamanījusi sociālajos tīklos un uzrunājusi M.Miklaševicu par iespēju izstādi organizēt tieši viņas restorānā. Zīmīgi, ka šī ir mākslinieces pirmā personālizstāde.

«Izstādes nosaukums «Klātbūtne» pauž manu pārliecību, ka ikvienam mākslas darbam, lai tas rezonētu un būtu, ir nepieciešama vērotāja klātbūtne,» M.Miklaeševica apcer izstādes nosaukumu.

Restorānā izstādītās gleznas būs iespējams arī iegādāties.

Foto: Restorāns «Parks»

Viedokļi

Pievienot komentāru