Meklēšanas forma

Apmācies 1 °C Mērens vējš, 6.8 m/s no ZR
Trešdiena, 2019. gada 20. FebruārisVārda dienu svin: Vitauts, Smuidra, Smuidris

Veltīs dančus Jelgavai

Jana Bahmane
Ievadot jauno sezonu, vidējās paaudzes deju kolektīvi «Rota» un «Ex Lielupe» aicina uz koncertu «Veltām dančus Jelgavai», kas Jelgavas kultūras namā notiks jau šo sestdien, 15. septembrī pulksten 18.

Līdz ar pašmāju «Rotu» un «Ex Lielupi» koncertā aizvadītās sezonas Deju svētku lieluzveduma «Māras zeme», kā arī kolektīva mīļākās dejas izdejos vidējās paaudzes deju kolektīvs «Upe» no Ikšķiles (vadītājs – Didzis Apsītis), Jaunsvirlaukas pagasta vidējās paaudzes deju kolektīvs «Svirlauka» (vadītāja – Liene Liniņa) un Lielplatones pagasta senioru deju kopa «Mārtiņš» (vadītāja – Lāsma Ivanova).

«Mums ar šiem kolektīviem ir izveidojusies sadraudzība – braucam viens pie otra ciemos, aizvadām kopīgus koncertus. Šoreiz vēlējāmies kopīgi ieskandināt jauno sezonu, aicinot kolektīvus savas dejas veltīt Jelgavai. Tādēļ koncertā būs vairākas raksturdejas, kas iezīmēs, piemēram, kā varēja notikt pastaigas pa Jelgavas pils parku un kā aizritēja rosība tirgus laukumā,» koncerta ideju ieskicē vidējās paaudzes deju kolektīva «Rota» vadītāja Ludmila Muskare, kura pasākuma māksliniecisko ieceri īsteno ar «Ex Lielupes» pedagoģi Zaigu Pielēnu–Pelēnu. Viņa papildina, ka jaunajā sezonā kolektīvi varēs vairāk pievērsties brīvajam repertuāram, jo Deju svētki aizvadīti, un būs vairāk laika pievērsties «zelta fondam».

Biļetes uz koncertu var iegādāties Jelgavas kultūras nama kasē. Cena – 1–2 eiro.

Foto: no «Rotas» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru