Meklēšanas forma

Nelielas lietusgāzes 6 °C Viegls vējš, 2.8 m/s no ZR
Piektdiena, 2019. gada 20. SeptembrisVārda dienu svin: Guntra, Ginters, Marianna

«Veltām dančus Jelgavai» – pirmo reizi brīvdabā

Jana Bahmane
Šajā nedēļas nogalē jaunatklāto brīvdabas koncertzāli «Mītava» Pasta salā ierībinās vidējās paaudzes deju kolektīvu «Rota» un «Ex Lielupe» sadancis ar sadraudzības kolektīviem «Veltām dančus Jelgavai». Koncertu 29. jūnijā pulksten 18 bez maksas aicināts apmeklēt ikviens.

«Šoreiz aicinājām kolektīvus izpildīt izvēles repertuāru, parādot tās dejas, pie kurām šosezon visvairāk strādāts. Interesanti, ka deviņas no koncertprogrammas dejām sakrita, un tās izpildīs vienlaicīgi divi kolektīvi,» stāsta vidējās paaudzes deju kolektīva «Rota» vadītāja Ludmila Muskare, papildinot, ka jaunatklātās brīvdabas estrādes mērogs atļauj vienlaicīgi uzstāties vairākiem kolektīviem.

Sadancī līdztekus «Rotai» un «Ex Lielupei» piedalīsies pašmāju tautas deju ansambļa «Lielupe» studija (vadītāja Baiba Ķestere) un vidējās paaudzes deju kolektīvs «Laipa» (vadītāja Mārīte Skrinda), vidējās paaudzes deju kopa «Akači» no Krimūnām (vadītāja Elīna Medne), «Svirlauka» no Jaunsvirlaukas (vadītāja Liene Liniņa), «Svēte» (vadītājs Arvils Noviks), «Medaga» no Vilces un Elejas pagasta jauniešu deju kolektīvs «Tracis» (vadītāja Ivita Lejava-Majore).

«Šis koncerts mums būs jauns un patīkams pārbaudījums – jauna estrāde, pie kuras jāpierod, jo iepriekš sadanči notikuši kultūras namā. Pirmo reizi pasākums notiks brīvdabas koncertzālē, un domāju, ka arī skatītāji to izbaudīs,» vērtē L.Muskare. Par atbalstu koncerta organizēšanā viņa ir pateicīga Jelgavas pašvaldībai un iestādei «Kultūra».

Foto: no «Rotas» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru