Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 12 °C Viegls vējš, 3 m/s no DR
Ceturdiena, 2019. gada 17. OktobrisVārda dienu svin: Gaits, Karīna, Gaitis

Sestdien kultūras namā – Jelgavas deju kolektīvu skate

Jana Bahmane
Šajā nedēļas nogalē, 16. martā, pulksten 17 Jelgavas kultūras namā notiks pilsētas deju kolektīvu skate, kurā piedalīsies kopumā 11 pilsētas pašvaldības iestādes «Kultūra» un LLU tautas deju kolektīvi.

Jelgavas pilsētas deju kolektīvu virsvadītājs Rolands Juraševskis norāda: katrs kolektīvs skatē izpildīs divas izvēles dejas, neiekļaujot dejas no 2018. gada Dziesmu un deju svētku obligātā repertuāra. «Šīs skates mērķis ir pārliecināties, ka kolektīvu mākslinieciskais un tehniskais sniegums ir tikpat augstā līmenī, kā Dziesmu un deju svētku gadā. Skatē kolektīviem netiks piešķirti punkti, bet pakāpes – augstākā, pirmā, otrā, trešā,» skaidro R.Juraševskis.

Kolektīvus vērtēs profesore horeogrāfe Dziesmu un deju svētku goda virsvadītāja Rita Spalva, horeogrāfe Skolu jaunatnes Dziesmu un deju svētku goda virsvadītāja, ilggadēja tautas deju ansambļa «Dzintariņš» mākslinieciskā vadītāja Olga Freiberga un R.Juraševskis.

Skatē piedalīsies iestādes «Kultūra» tautas deju ansambļi «Lielupe» (A un E grupa), «Diždancis», «Jaunība», «Ritums», vidējās paaudzes deju kolektīvi «Laipa» un «Rota», kā arī jauniešu deju kolektīvs «Zemgaļi». Bet LLU skatē pārstāvēs tautas deju ansamblis «Kalve», jauniešu deju kolektīvs «Skalbe» un vidējās paaudzes deju kolektīvs «Kalve».

Jelgavas deju kolektīvu skati bez maksas var apmeklēt ikviens interesents.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru