Meklēšanas forma

Apmācies 9 °C Viegls vējš, 2.3 m/s no DR
Ceturdiena, 2019. gada 24. OktobrisVārda dienu svin: Renāte, Modrīte, Mudrīte

«Night&Day» dejotāji gūst panākumus Latvijas atklātajā deju čempionātā

www.jelgavasvestnesis.lv
«Šis čempionāts ir viens no nozīmīgākajiem Latvijas deju notikumiem, kas pulcē dejotājus no vairākām Eiropas valstīm,» par Rīgā aizvadīto Latvijas atklāto deju čempionātu stāsta deju studijas «Night&Day» vadītāja Linda Paulauska. Jelgavas deju studija, ko čempionātā pārstāvēja ap 30 dejotāju, kopumā izcīnīja deviņas godalgas.

Divas «Night&Day» deju grupas «Team» un «Swag» izcīnīja 1. vietu «Small group» konkurencē. Zelta godalgu solo konkurencē kategorijā «Children» ieguva Poļina Krūmiņa. «Poļina ir ļoti talantīga dejotāja, kas uz goda pjedestāla kāpj teju visās sacensībās, kurās piedalās. Arī šoreiz konkurence bija ļoti liela,» vērtē L.Paulauska. Vēl vienu 1. vietu «Night&Day» šajā pašā kategorijā izcīnīja Aleksandra Baranovs.

Sudraba godalgu kategorijā «Duos open» ieguva duets Liāna Simurina un Dmitrijs Fiļajevs. Savukārt 3. vietu šajā pašā kategorijā ieguva duets Jana Abdrašitova un Ksenija Nikolajeva. «Jana bija vienīgā dalībniece no Latvijas, kas iekļuva solo finālā, izcīnot 5. vietu. Šis rezultāts mani ļoti priecē, jo finālā startēja augsta līmeņa dejotājas,» papildina deju studijas vadītāja.

Tāpat bronzas godalgu junioru kategorijā solo konkurencē ieguva arī Diāna Miķelsone, bet kategorijā «Children» solo konkurencē 3. vietu izcīnīja Marta Dzelzīte. «Šīs ir otrās sacensības, kurās Marta startē kategorijā «Children» – iepriekš viņa sacentās «Mini kids» kategorijā. Gan viņa, gan es biju satraukusies par to, kā viņai ies vecāku dalībnieku konkurencē, bet rezultāts ir ļoti labs,» papildina L.Paulauska. 3. vieta čempionātā arī Aleksandrai Solovjovai, kas startēja kategorijā «Children» solo konkurencē, un Māris Liperts – viņš startēja junioru konkurencē.

«Esmu ļoti apmierināta ar mūsu deju studijas dalībnieku rezultātiem. Mani priecē tas, ka dejotāji mācās viens no otra. Studijā ir izteikti līderi, un redzu, ka iesācēji ņem piemēru no viņiem – viņi redz, uz ko tiekties,» vērtē «Night&Day» vadītāja.

Foto: no «Night&Day» arhīva

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru