Meklēšanas forma

Nelielas lietusgāzes 6 °C Viegls vējš, 2.8 m/s no ZR
Piektdiena, 2019. gada 20. SeptembrisVārda dienu svin: Guntra, Ginters, Marianna

Jubileju atzīmē ar labdarības koncertu (papildināta)

www.jelgavasvestnesis.lv
Šodien vidējās paaudzes deju kolektīvs «Laipa» ar labadrības koncertu svinēja savu 25. gadu jubileju. Saziedotie līdzekļi tiks novirzīti ģimenēm, kurās aug bērni ar īpašām vajadzībām.

«Koncerts bija brīnišķīgs! Man ir liels prieks un gandarījums par to, ka mums visiem kopā izdevās ne tikai nosvinēt kolektīva jubileju, bet arī sasniegt izvirzīto mērķi – palīdzēt līdzcilvēkiem. Un tas nav tikai mūsu dejotāju nopelns. Daudz palīdzēja pašvaldības iestāde «Kultūra» un tās darbinieki – ar lepnumu varu teikt, ka Jelgavā strādā talantīgi sava aroda pratēji, kuri mums palīdzēja uzburt uz skatuves īstu pasaku. Tāpat ļoti daudzi iesaistījās brīvprātīgi, piemēram, pasākumu vadītājs Māris Pīlācis brauca no Vidzemes. Tikai tā, palīdzot viens otram, iespējams izdarīt lielas lietas,» vērtē kolektīva mākslinieciskā vadītāja Mārīte Skrinda.

«Laipas» jubilejas koncerta pirmajā daļā kolektīvs izpildīja savas iemīļotākās dejas, tāpat uzstājās «Laipas» draugi – vidējās paaudzes deju kolektīvi «Dzīpars» un «Mēmele», tautas deju ansambļi «Diždancis» un «Ex Lielupe», bērnu un jauniešu deju kolektīvs «Vēja zirdziņš» un senioru deju kolektīvs «Ozolnieki». Savukārt koncerta otrajā daļā tika izdejotas un izdzīvotas Līgo svētku sajūtas. Pirms koncerta skvērā aiz kultūras nama notika radošās darbīcas bērniem, kurās varēja, piemēram, nokrāsot seju, uzzīmēt hennas tetovējumu. Ieeja darbnīcās un koncertos bija par ziedojumiem, kas sadarbībā ar labdarības biedrību «Oranžais stars» tiks novirzīti ģimenēm, kurās aug bērni ar īpašām vajadzībām. Pagaidām kolektīvs vēl nav saskaitījis, cik daudz naudas ticis saziedots koncerta un radošo darbnīcu laikā. Tāpat ziedot bija iespējams caur interneta platformu projektubanka.lv, kurā savākti 755 eiro. «Izskatās, ka mums ir izdevies savākt pietiekami daudz līdzekļu, lai palīdzētu ģimenēm, kurām nepiešams atbalsts. Un tas sniedz neaprakstāmu gandarījuma sajūtu,» piebilst M.Skrinda.

Jāpiebilst, ka kolektīva aicinājumam atbalstīt ģimenes, kurās aug bērni ar īpašām vajadzībām, atsaucās arī Jelgaas pašvaldības iestāde «Kultūra», Jelgavas pilsētas Pašvaldības policija, «Kiilto», Armands Žubulis, Imants Kanaška, Aldis Knāviņš, Māris Pīlācis, «Stila Avēnija», kafejnīca «Silva», «Karameļu darbnīca», «Mr. Balloon», «Ideju studija», «Elker», «Jaunpils pienotava», «Media Jelgava», «Jelgavas tipogrāfija», «MC print», «Timermaņa foto», «Kanclers», «AKP Būve», «RED Chocolate», «Parks», «Tarte», «Putni», «Milzu pārslas», «Čili pica».

Foto: Ivars Veiliņš/«Jelgavas Vēstnesis»

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti