Meklēšanas forma

Daļēji apmācies -1 °C Mērens vējš, 6.1 m/s no DA
Piektdiena, 2019. gada 22. NovembrisVārda dienu svin: Aldis, Alfons, Aldris

Vēl dažas dienas tiek gaidīti pieteikumi fotokonkursam «Jelgava 2019»

Ritma Gaidamoviča
Vēl dažas dienas – līdz 12. septembra pulksten 12 – tiek gaidīti darbi fotokonkursam «Jelgava 2019». Fotokonkursā aicināts piedalīties ikviens, kuram sirdij tuva fotografēšana. Īpaši vēl tiek gaidīti darbi kategorijā «Radošie meklējumi».

Šogad fotogrāfijas tiks vērtētas trijās dažādās kategorijās: «Kas notiek Jelgavā?», «Portrets» un «Radošie meklējumi».

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes «Kultūra» producents Gundars Caune stāsta, ka līdz šai dienai konkursam savus darbus ir pieteikuši 13 autori, kuri iesnieguši vienu vai pat vairākus darbus. «Visvairāk fotogrāfiju ir saņemts kategorijā «Kas notiek Jelgavā?», taču mēs vēlētos mudināt autorus nebaidīties no radošiem izaicinājumiem, un iesniegt savus darbus izvērtēšanai kategorijā «Radošie meklējumi»,» piedalīties mudina G.Caune, piebilstot, ka kategorija «Radošie meklējumi» ir eksperimentāla kategorija, kas sniedz iespēju brīvam fantāzijas lidojumam.

Viens autors konkursam drīkst iesniegt līdz piecām fotogrāfijām katrā no kategorijām, proti, kopumā konkursa dalībnieks trīs kategorijās var iesniegt 15 fotogrāfijas. Tāpat būtiski, lai fotoattēli nebūtu vecāki par 2017. gadu un iesniegti iepriekšējos Jelgavas fotokonkursos.

Fotogrāfijas konkursam līdz 12. septembra pulksten 12 var iesniegt elektroniski, sūtot tās kopā ar pieteikuma anketu pa e-pastu gundars.caune@kultura.jelgava.lv, vai CD formātā iestādes «Kultūra» dežurantam, kā arī pa pastu: K.Barona iela 6, Jelgava, LV-3001, pasta zīmogs «2019. gada fotokonkursam» – 10.09.2019. Tāpat fotodarbus var augšupielādēt portālā www.failiem.lv un saiti nosūtīt pa e-pastu gundars.caune@kultura.jelgava.lv. Fotokonkursa nolikumu un pieteikuma anketu var atrast iestādes «Kultūra» mājaslapā.

Fotogrāfiju vērtēšana un atlase tiks veikta desmit dienu laikā pēc fotogrāfiju iesniegšanas termiņa beigām, un visaugstāk novērtēto darbu autori katrā kategorijā saņems naudas balvas. Kopējais balvu fonds – 1500 eiro. Labāko darbu izstāde būs apskatāma Jelgavas kultūras namā.

Jāpiebilst, ka fotokonkurss Jelgavā tiek rīkots jau astoto gadu, lai akcentētu un izceltu Jelgavas skaistākās vietas, interesantākos pasākumus, kā arī fotogrāfiem dotu iespēju radoši izpausties.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru