Meklēšanas forma

Apmācies 7 °C Lēns vējš, 4 m/s no DA
Svētdiena, 2019. gada 17. NovembrisVārda dienu svin: Hugo, Uga, Uģis

Šo piektdien – cepelīnu pagatavošanas meistarklase

www.jelgavasvestnesis.lv
Šo piektdien, 29. martā, pulksten 13 Sabiedrības integrācijas pārvaldē notiks pasākums «Īstās saimnieces piedāvā … Cepelīni lietuviešu gaumē» – interesentiem būs iespēja piedalīties cepelīnu pagatavošanas meistarklasē, ko vadīs viena no pērn demonstrētā televīzijas raidījuma «Īstās Latvijas saimnieces» dalībniecēm lietuviete Janīna Jurgeleviča no Staļģenes kopā ar savām tautietēm Leongīnu Upenieci un Aldonu Burlaku no Jelgavas lietuviešu biedrības «Vītis».

«Ņemot vērā to, ka trīs no septiņām 2018. gada «LTV»  šova «Īstās Latvijas saimnieces» dalībniecēm – lietuviete Janīna Jurgeleviča, krieviete Raisa Kozačenko un baltkrieviete Jeļena Grīsle – ir no Jelgavas un novada, nolēmām, viņas vēlreiz godināt, sniedzot iespēja jelgavniekiem klātienē izzināt tās prasmes un kulinārās zināšanas, ko katra no šīm saimniecēm prot vislabāk,» norāda Sabiedrības integrācijas pārvaldē.

Šo piektdien lietuviešu saimnieces klātesošajiem stāstīs par lietuviešu nacionālās virtuves tradīcijām un praktiski parādīs cepelīnu pagatavošanas procesu. Meistarklases dalībniekiem būs iespēja uzzināt, kā izvēlēties īstos kartupeļus, kā panāk to, lai sarīvētie kartupeļi nesabrūnē un citus knifus, lai pagatavotais cepelīns būtu ne vien garšīgs, bet arī vizuāli pievilcīgs. Meistarklases noslēgumā notiks pagatavoto cepelīnu degustācija.

Pieteikt savu dalību meistarklasē var līdz 28. marta pulksten 17 pa tālruni 63005468, 63005467. Vietu skaits ierobežots, un dalība pasākumā ir bez maksas.

Foto: epadomi.lv

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti