Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 4 °C Lēns vējš, 5 m/s no R-DR
Trešdiena, 2019. gada 20. FebruārisVārda dienu svin: Vitauts, Smuidra, Smuidris

Skolēnu brīvlaikā – kino un tikšanās ar režisoru Vari Braslu

Jana Bahmane
Skolēnu rudens brīvlaikā trīs dienas, 23., 24. un 25. oktobrī, Jelgavas kultūras namā varēs apmeklēt kino – šoreiz jelgavniekiem būs iespēja redzēt pašmāju kinolenti «Vectēvs, kas bīstamāks par datoru», kā arī šī gada amerikāņu animācijas filmu «Misija «Rieksti» 2: Trakā daba».

Brīvlaikā latviešu kinomākslā ļaus ielūkoties režisora Vara Braslas filma «Vectēvs, kas bīstamāks par datoru». Pirmizrādi tā piedzīvoja šā gada augustā un jau guvusi rekordlielu skatījumu skaitu. Kinolente stāsta par astoņgadnieka Oskara vasaras brīvdienām lauku mājās, kas izvēršas par nebeidzamu cīniņu ar vectēvu, bet vainagojas ar abu draudzību.

Filmas garums ir 95 minūtes, un tās seansi būs 23. oktobrī pulksten 18, 24. oktobrī pulksten 15 un 17.30, kā arī 25. oktobrī pulksten 12. Jāpiebilst, ka 23. oktobrī pēc filmas interesentiem būs iespēja tikties ar kinodarba režisoru V.Braslu. «Mūsu mērķis ir popularizēt latviešu kino, tādēļ arī Jelgavā sniegsim iespēju noskatīties filmu «Vectēvs, kas bīstamāks par datoru» un tikties ar tās režisoru. Tāpat arī nākamgad, Latvijas simtgadē, centīsimies parādīt pēc iespējas vairāk simtgadei veltīto kinodarbu,» stāsta pašvaldības iestādes «Kultūra» producents Gundars Caune.

Savukārt brīvlaika pirmdienā, 23. oktobrī, pulksten 12 un 15 interesenti varēs noskatīties kanādiešu režisora Kala Brunkera animācijas filmu Misija «Rieksti» 2: Trakā daba». Tā vēsta par grauzēju piedzīvojumiem, cīnoties ar pilsētas mēru, kurš nolēmis likvidēt lielo zaļo atpūtas zonu un tās vietā uzcelt atrakciju parku. Multfilmas galvenie varoņi apvienosies jaunā misijā, lai glābtu savu mājvietu, teikts animācijas filmas aprakstā. Multfilmas garums ir pusotra stunda, un tā būs skatāma arī 25. oktobrī pulksten 16.

Biļetes uz animācijas filmu var iegādāties Jelgavas kultūras nama kasē, savukārt uz filmu «Vectēvs, kas bīstamāks par datoru» – gan kultūras namā, gan arī «Biļešu paradīzes» kasēs visā Latvijā. Maksa par katru seansu – 3 eiro.

Foto: publicitātes

 

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti