Meklēšanas forma

Skaidras debesis 7 °C Lēns vējš, 5.4 m/s no R-ZR
Svētdiena, 2019. gada 24. MartsVārda dienu svin: Kazimirs, Izidors

Skatītājiem visvairāk patīk Igaunijas mākslinieka grafiti darbs

Ritma Gaidamoviča
Noslēgusies balsošana, un skatītāji noteikuši, kurš no mākslas darbiem, kas tapa 4. maijā grafiti mākslas festivālā uz betona sienas Loka maģistrāles un Aviācijas ielas krustojumā, ir pelnījis Skatītāju simpātiju balvu. Visvairāk balsu – 242 – saņēma igauņu mākslinieka Danila Taro darbs «Brīvība mirdz spožāk nekā zelts».

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes «Kultūra» pārstāve Ilze Biļecka stāsta, ka igauņu mākslinieka D.Taro darbs «Brīvība mirdz spožāk nekā zelts» vadībā izvirzījies ar krietnu balsu pārsvaru pār konkurentiem. Šis darbs līdz šodienas pulksten 10 saņēma 242 balsis, līdz ar to Skatītāju simpātiju balvu – 100 eiro – saņems D.Taro.

2. vietā pēc balsu skaita ierindojās Jelgavas mākslinieces Kates Seržānes grafiti mākslas darbs «Sēņotāji», par kuru balsi atdevuši 153 skatītāji, bet 3. vietu ar 76 balsīm izcīnīja Igaunijas māksliniece Salme Kulmare ar grafiti mākslas darbu «Brīvības putns».

Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau rakstīja, ka iestāde «Kultūra» savā facebook lapā no pirmdienas, 7. maija, līdz šodienas, 11. maija, pulksten 10 aicināja skatītājus, spiežot «patīk» pie, viņuprāt, simpātiskākā darba, noteikt Jelgavā aizvadītā grafiti mākslas festivāla Skatītāju simpātiju balvas ieguvēju.

Foto: Ivars Veiliņš/ «Jelgavas Vēstnesis»

Galerija

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Lasītājs no ārzemēm attēls

Vai kāds var atbildēt, no kā tieši ir šī brīvība? Kad simtiem tūkstošiem latviešu mazgā grīdas vai cilā betona maisus diez zin kur? Tā ir brīvība ļoti šauram alkatīgu necilvēku lokam, kas ceļ savu turību uz citu nelaimēm. Viens priecē, ka gan Latvijā, bet īpaši ārpus Latvijas, ir skaidri domājoši latvieši, kas saprot, ka neatkarības pamatā ir sabiedrības vienotība un stipra tautsaimniecība, nevis tukš patriotisma teātris. Nākotne pieder strādājošiem un mīlošiem savu valsti latviešiem.

Pievienot komentāru

Saistītie raksti