Meklēšanas forma

Apmācies -5 °C Viegls vējš, 2.8 m/s no D-DA
Otrdiena, 2019. gada 22. JanvārisVārda dienu svin: Austris

Mazākumtautību kolektīvu sveiciens Latvijai

Jana Bahmane
Valsts svētku mēnesī Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā ar biedrību «Jelgavas nacionālo kultūras biedrību asociācija» tradicionāli aicina uz koncertu «Caur trejdeviņiem gaismas lokiem», kas Jelgavas kultūras nama Mazajā zālē notiks 9. novembrī pulksten 18.

«Šis mums un pilsētas mazākumtautību biedrībām ir ikgadējs pasākums, ko valsts svētku laikā organizējam jau vairāk nekā desmit gadus. Esmu pateicīga biedrībām par atsaucību un aktīvu iesaisti koncerta veidošanā, ar savas tautas kultūru bagātinot mūsu valsts svētkus,» Latvijas Republikas proklamēšanas 100. gadadienai veltīto koncertu apmeklēt aicina Sabiedrības integrācijas pārvaldes vadītāja Ilga Antuža. Viņa papildina, ka koncertā mazākumtautību biedrības priecēs ar dziesmām, dejām un dzejas lasījumiem.

Pasākumā piedalīsies Latvijas Poļu savienības Jelgavas nodaļas ansamblis «Stokrotki», Jelgavas baltkrievu biedrības «Ļanok» ansamblis «Ļanok», Jelgavas ukraiņu kultūras centra «Džerelo» ansambļi «Džerelo» un «Džereļce», Jelgavas Ebreju biedrības deju kolektīvs, Jelgavas krievu biedrības «Istok» ansamblis «Slavjanočka», Jelgavas pilsētas un rajona čigānu biedrības «Romani čačipen» un Jelgavas lietuviešu biedrības «Vītis» pārstāvji, kā arī viņu sadraudzības kolektīvi.

Koncertu «Caur trejdeviņiem gaismas lokiem» 9. novembrī pulksten 18 bez maksas aicināts apmeklēt ikviens interesents.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti