Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 5 °C Mērens vējš, 6.3 m/s no R-ZR
Trešdiena, 2019. gada 20. FebruārisVārda dienu svin: Vitauts, Smuidra, Smuidris

Izdod divpadsmito «Zemgales vācelīti»

www.jelgavasvestnesis.lv
Šodien Jelgavas kultūras namā notika divpadsmitā dzejas kopkrājuma «Zemgales vācelīte 2018» atklāšanas svētki – šāgada dzejas almanahs, kas veltīts mūsu valsts simtgadei, apkopo 37 autoru darbus.

Dzejas kluba «Pieskāriens» vadītājs Jānis Zariņš norāda, ka dzejas krājuma autoru vidū lielākoties ir dzejnieki, kuru darbi «Zemgales vācelītē» publicēti arī iepriekšējos gados, bet šogad autoru pulku papildinājis arī viens jauns dzejnieks jelgavnieks Jānis Ākons. «Šāgada krājums veltīts mūsu valsts simtgadei, tādēļ tajā lielākoties ir dzejoļi par Latviju, taču tāpat autori rakstījuši par mīlestību, dabu, cilvēku savstarpējām attiecībām un citām tēmām,» stāsta J.Zariņš. «Zemgales vācelīte» pulcējusi autorus no Jelgavas pilsētas un novada, kā arī no Ozolnieku, Bauskas, Vecumnieku, Dobeles, Tukuma, Ogres un Saldus novadiem un no Rīgas.

Dzejoļu krājums izdots 600 eksemplāros – tas šodien pasniegts autoriem, pilsētas skolām un bibliotēkām, bet pārējie par iespēju iegādāties krājumu aicināti interesēties Jelgavas Latviešu biedrībā.

Foto: Ivars Veiliņš/«Jelgavas Vēstnesis»

 

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru