Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 8 °C Viegls vējš, 3.1 m/s no R-DR
Ceturdiena, 2019. gada 14. NovembrisVārda dienu svin: Fricis, Vikentijs, Vincents

«Zinītis» un Pārlielupes bibliotēka piedāvā Halovīna aktivitātes

Emīls Rotgalvis
Jelgavas bērnu bibliotēka «Zinītis» un Pārlielupes bibliotēka 31. oktobrī bērniem un jauniešiem piedāvā iesaistīties Halovīna pasākumos. Ar svecēm un dekorācijām tiks uzburta šai dienai piemērota atmosfēra, bet apmeklētāji aicināti ierasties atbilstošos tērpos.

«Zinītī» Halovīna svinētāji tiks gaidīti no pulksten 17, kad sāksies šausmu stāstu vakars. «Stāstus lasīs gan bibliotekāri, gan paši bērni. Bibliotēka šajā vakarā tiks iekārtota neparasti – ar svecēm un aizsegtiem plauktiem, kā arī specializētu literāro izstādi,» stāsta bibliotēkas vadītāja Baiba Karčevska. Izstādē būs apskatāmas dažādas bibliotēkas krājumā esošas šausmu stāstu un masku grāmatas. Apmeklētāji tiek gaidīti atbilstošos tērpos, un bibliotēkā būs iespēja arī izkrāsot seju. Uz pasākumu «Zinītī» aicināti bērni un jaunieši, sākot no deviņu gadu vecuma.

Savukārt Pārlielupes bibliotēkā sākumskolas vecuma bērni no pulksten 18 tiks gaidīti uz Skaisto briesmonīšu vakaru, kura gaitā līdz pulksten 20 notiks vairākas Halovīna svinībām veltītas aktivitātes. Tiks rīkota Mošķīšu modes skate, kurā katram bērnam būs iespēja parādīt savu tērpu, tāpat dalībnieki aicināti sagatavot kādu briesmu stāstu, ar kuru vakara gaitā dalīties. Pārlielupes bibliotēkas vadītāja Aiga Volkova skaidro, ka tas var būt gan lasīts, gan paša izdomāts vai piedzīvots stāsts. Vakara pasākumā būs simboliska ieejas maksa – ķirbis. «Tas var būt jebkāds ķirbis – īsts, uzzīmēts vai izveidots. Katram dalībniekam jāierodas ar ķirbi, jo rīkosim izstādi par godu šim Halovīna simbolam,» stāsta A.Volkova.

Bibliotēku Halovīna pasākumi tiek rīkoti bez maksas, un tiem iepriekš nav jāpiesakās.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru