Meklēšanas forma

Apmācies 9 °C Viegls vējš, 2.3 m/s no DR
Ceturdiena, 2019. gada 24. OktobrisVārda dienu svin: Renāte, Modrīte, Mudrīte

VUGD aicina skolēnus piedalīties radošo darbu konkursā

Emīls Rotgalvis
Informējot sabiedrību par obligāto prasību no 2020. gada 1. janvāra katrā mājā uzstādīt dūmu detektoru, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) rīko konkursu «Dūmu detektors – manas dzīvības glābējs!». Tajā skolēni aicināti iesūtīt savu redzējumu par dūmu detektora nozīmību.

Konkurss tiek rīkots divās grupās: 5.–8. klašu skolēniem un 9.–12. klašu skolēniem. Lai piedalītos, skolēnam individuāli vai grupā līdz pieciem dalībniekiem nepieciešams izstrādāt un iesūtīt radošu darbu video vai literārā formā par konkursa tēmu «Dūmu detektors – manas dzīvības glābējs!». Darbā nepieciešams attēlot iemeslus, kāpēc mājoklī ir uzstādīts vai – tieši pretēji – iztrūkst dūmu detektors, uzsverot tā nozīmīgumu mirklī, kad tas var maksāt kāda cilvēka dzīvību. Izstrādājot videomateriālu, darba garums nedrīkst pārsniegt vienu minūti.

Konkursa darbi jāiesniedz līdz 31.oktobrim ar autora norādītu vārdu, uzvārdu, kontakttālruni, e-pasta adresi un radošā darba aprakstu. Darbus var nogādāt personīgi vai sūtīt pa pastu VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļai Maskavas ielā 5, Rīgā, LV-1050. Darbus elektroniskā formātā ar aprakstu var iesūtīt pa e-pastu prese@vugd.gov.lv.

Konkursa rezultāti tiks paziņoti 15. novembrī, publicējot tos VUGD mājaslapā, kā arī kontaktējoties ar konkursa uzvarētājiem personīgi. Konkursā iesūtītie darbi var tikt izmantoti VUGD izglītojošās un  informatīvās kampaņās, kā arī publicēti VUGD oficiālo sociālo tīklu kontos. Konkursa uzvarētāji saņems balvas – dūmu detektorus un VUGD pārsteiguma balvas.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti