Meklēšanas forma

Lietusgāzes 10 °C Vēja vēsma, 1.5 m/s no R-ZR
Ceturdiena, 2019. gada 19. SeptembrisVārda dienu svin: Verners, Muntis

Vēl var pieteikties orientēšanās sacensībām «Mana, tava Mītava»

Anastasija Miteniece
Orientēšanās sacensības «Mana, tava Mītava» notiks 8. jūnijā – interesenti aicināti pieteikt savu dalību pasākumā. Pieteikumi tiks pieņemti līdz 7. jūnijam.

8. jūnijā pulksten 14 orientēšanās un piedzīvojumu sacensībās aicināti piedalīties 4.–7. klašu audzēkņi kopā ar vecākiem vai skolotājiem. Sabiedrības integrācijas pārvaldes (SIP) jaunatnes lietu speciāliste Linda Vovere norāda, ka orientēšanās sacensībās var piedalīties ikviens 4., 5., 6. un 7. klases skolēns, kurš vēlas iepazīt Jelgavu. Lai startētu sacensībās, ir jāizveido komanda, kuras sastāvā jābūt sešiem skolēniem un vienam pieaugušajam – skolotājam vai kādam no vecākiem. «Šogad piedalīties pasākumā var arī 7. klašu audzēkņi. Tāpat jaunums orientēšanās sacensībās ir jauni kontrolpunkti sadarbībā ar uzņēmumiem un iestādēm,» pieņemt izaicinājumu aicina L.Vovere.

Komanda sacensībām jāpiesaka līdz 7. jūnijam pa e-pastu linda.vovere@dome.jelgava.lv, norādot komandas nosaukumu, dalībnieku vārdus, uzvārdus, izglītības iestādes nosaukumu, klasi un pieaugušā kontaktinformāciju (e-pastu, mobilā tālruņa numuru).

Sacensību starts tiks dots 8. jūnijā no SIP Skolotāju ielā 8 pulksten 14. Dalībnieku reģistrācija pasākuma dienā notiks turpat no pulksten 13.30.

PIETEIKŠANĀS VEIDLAPA

SACENSĪBU NOLIKUMS

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru