Meklēšanas forma

Apmācies 1 °C Mērens vējš, 6.8 m/s no ZR
Trešdiena, 2019. gada 20. FebruārisVārda dienu svin: Vitauts, Smuidra, Smuidris

Var pieteikties jauniešu forumam

Jana Bahmane
«Šā gada jauniešu forumā galvenokārt runāsim par izglītību – formālo, neformālo, interešu. Izzināsim, kā jaunieši vērtē izglītības procesu un kvalitāti, kā pavada savu brīvo laiku,» par 10. jauniešu forumu «Es un Jelgava» stāsta Jelgavas pašvaldības jaunatnes lietu speciāliste Jeļena Grīsle. Forums Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā, Svētes ielā 33, notiks 30. novembrī pulksten 14, bet pieteikt savu dalību jaunieši aicināti līdz 27. novembrim.

Uz kopīgu diskusiju pulcēsies gan jaunieši no Jelgavas izglītības iestādēm un jauniešu organizācijām, gan arī Jelgavas pilsētas pašvaldības un citi sabiedrības pārstāvji, lai runātu par jauniešiem aktuālām tēmām un kopīgi meklētu iespējamos risinājumus izaicinājumiem jauniešu ikdienā. «Rosināsim jauniešus runāt par to, kā un kur viņi pavada savu dienu, kā vērtē interešu izglītības piedāvājumu un vai saskata to kā vērtīgu pieredzi savas tālākās karjeras attīstībā,» tā J.Grīsle.

Foruma pirmajā daļā klātesošajiem tiks sniegts apkopojums par aizvadītā gada jauniešu foruma rezultātiem un ideju realizāciju. Savukārt foruma praktiskajā daļā jaunieši paši stāstīs par savu personīgo pieredzi formālajā, neformālajā un interešu izglītībā Jelgavā. «Jaunieši, kuri darbojušies nevalstisko organizāciju sektorā, stāstīs par savu pieredzi un to, kā tā ir noderējusi tālākā karjeras attīstībā,» norāda jaunatnes lietu speciāliste. Bet pēc tam visi foruma dalībnieki būs aicināti piedalīties atklātā sarunā par izglītību Jelgavā «Burgers ar…».

Jauniešu forums 30. novembrī sāksies pulksten 14, taču reģistrācija notiks no pulksten 13.30. Pieteikties forumam var līdz 27. novembrim, rakstot uz e-pastu jelena.grisle@dome.jelgava.lv vai zvanot pa tālruni 63022724, 27842165.

Forumu organizē Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā ar Jelgavas Izglītības pārvaldi.

Foto: no JV arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru