Meklēšanas forma

Apmācies 1 °C Mērens vējš, 6.8 m/s no ZR
Trešdiena, 2019. gada 20. FebruārisVārda dienu svin: Vitauts, Smuidra, Smuidris

Var pieteikt bērnus bezmaksas futbola nometnei

Ritma Gaidamoviča
Biedrība «Futbola klubs «Jelgava»» izsludinājusi dalībnieku pieteikšanos bezmaksas sporta un atpūtas dienas nometnei «Mans dzīvesveids – futbols». No 6. līdz 10. augustam nometnē var piedalīties 2010. un 2011. gadā dzimuši bērni, no 13. līdz 17. augustam – 2004. un 2005. gadā dzimušie. Būtiski – nometne paredzēta bērniem ar iepriekšēju pieredzi futbolā.

Biedrība informē, ka nometnes aktivitātes notiks gan Zemgales Olimpiskajā centrā, gan FK «Jelgava» jaunajā treniņu bāzē Kārklu ielā. Nometne paredzēta bērniem ar iepriekšēju pieredzi futbolā, kurā viņiem tiks dota iespēja pilnveidot savas prasmes, apgūt jaunas iemaņas, uzlabot fizisko sagatavotību un saturīgi pavadīt brīvo laiku sportojot. Nometnes laikā paredzētas treniņu nodarbības, atpūta ar interesantām spēlēm un uzdevumiem. Pieredzes gūšanai nometnes laikā tiks rīkots turnīrs, kurā varēs pārbaudīt savus spēkus.

Biedrība informē, ka papildu sporta nodarbībām nometnes dalībniekiem tiks organizēti arī kopīgi atpūtas pasākumi un citas aktivitātes, radot pozitīvas emocijas, ļaujot dalībniekiem vairāk iepazīties, attīstot socializēšanās un sadarbības prasmes.

Jāpiebilst, ka vietu skaits nometnē ir ierobežots. Lai pieteiktu bērnu sporta un atpūtas nometnei «Mans dzīvesveids – futbols», vecākiem vai aizbildnim jāaizpilda anketa.

Svarīgi uzsvērt, ka nometnē gaidīti konkrētos četros gados dzimuši bērni – 2004., 2005., 2010., 2011. gadā un viņiem jābūt ar priekšzināšanām futbolā. 

Bezmaksas nometne ar futbola ievirzi notiks sadarbībā ar Jelgavas pilsētas pašvaldību, īstenojot Eiropas Sociālā fonda atbalstīto Veselības veicināšanas programmu mūsu pilsētā. 

PIETEIKUMA ANKETA

Foto: no JV arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru