Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 8 °C Viegls vējš, 3.1 m/s no R-DR
Ceturdiena, 2019. gada 14. NovembrisVārda dienu svin: Fricis, Vikentijs, Vincents

Starp «Biznesa skiču» konkursa finālistiem – divas Spīdolas Valsts ģimnāzijas komandas

Emīls Rotgalvis
Paziņoti «Swedbank» rīkotā konkursa «Biznesa skices» pusfināla rezultāti un nosauktas tās 10 komandas, kuras turpinās cīņu par finansējumu savu biznesa ideju attīstīšanai. Finālistu vidū ir arī divas Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas komandas – «Erato» un «Layer of Nature». Tagad viņu uzdevums ir interneta vietnē piesaistīt finansējumu savu ideju realizācijai, kas vienlaikus dos arī punktus, nosakot konkursa uzvarētājus.

«Erato» ar Diānu Samsonovu, Aldi Kalnu un Gerdu Annu Grūtupu komandā piedāvā ideju par mūzikas pakalpojumu Jelgavas pilsētā un novadā, kas tiks realizēts sadarbībā ar Bērnu un jauniešu mūzikas klubu un Jelgavas Mūzikas vidusskolu. Savukārt «Layer of Nature», kurā darbojas Alise Rimkēviča un Mārtiņš Dunajevs, ideja ir korķa āķis zeķu izvietošanai tirdzniecības stendos, aizstājot bieži lietoto plastmasas elementu.

No šodienas līdz 4. decembrim visas 10 finālistu komandas īsteno kampaņu investoru uzmanības, finansējuma un balsu piesaistei. Vietnē biznesaskices.projektubanka.lv iespējams iepazīties ar visu finālistu idejām un nobalsot par tām. Tāpat ikvienam ir iespēja kļūt par projektu investoru, palīdzot idejām sasniegt nepieciešamo finansējumu, kas arī kalpos kā daļa fināla vērtējuma. Ja komandām izdosies sasniegt noteikto projektu finansējuma apjomu, tas nonāks viņu rīcībā, taču, ja mērķis netiks sasniegts, nauda tiks atdota atpakaļ investoriem.

Fināla rezultātu veidos iegūtie punkti trīs galvenajās kategorijās – žūrijas piešķirtie punkti, iegūtās balsis «Projektu bankas» vietnē, kā arī piesaistītais finansējums. Trīs komandas ar lielāko punktu skaitu kļūs par konkursa «Biznesa skices» pirmo trīs vietu ieguvējām un saņems naudas balvu sava biznesa uzsākšanai. Pirmā vieta iegūs 3000 eiro, otrā vieta – 2000 eiro, bet trešā vieta – 1000 eiro. Tiks apbalvoti arī skolotāji, kuri uzvarētāju komandas atbalstījuši.

Foto: publicitātes

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti