Meklēšanas forma

Neliels lietus 18 °C Viegls vējš, 2 m/s no A
Svētdiena, 2019. gada 16. JūnijsVārda dienu svin: Justīne, Juta

Skolēnu mācību uzņēmumi var pieteikties «Citam bazāram»

Jana Bahmane
Skolēni aicināti pieteikties organizācijas «Junior Achievement Latvija» rīkotajam skolēnu mācību uzņēmumu reģionālajam pasākumam «Cits bazārs», kas tirdzniecības centrā «Pilsētas pasāža» notiks 2019. gada 23. janvārī. Tā skolēnu mācību uzņēmumiem ir iespēja prezentēt un pārdot savu produkciju, iegūt jaunus klientus. Pieteikties dalībai «Citā bazārā» var līdz 11. janvārim.

«Jau esam saņēmuši pirmos pieteikumus, un pieredze rāda, ka Jelgavas gadatirgū pulcējas arī skolēnu mācību uzņēmumi No Rīgas, Bauskas, Iecavas. Bet lielāko «Cita bazāra» dalībnieku skaitu veido jelgavnieki. Mums ir svarīgi, lai Jelgavas skolēniem būtu iespēja savu produkciju un pakalpojumus parādīt ne vien savās skolās un gadatirgos Rīgā, bet arī Jelgavā,» stāsta Sabiedrības integrācijas pārvaldes jaunatnes lietu speciāliste Jeļena Grīsle. Viņa papildina, ka parasti pasākumā «Cits bazārs» Jelgavā piedalās ap simts skolēnu mācību uzņēmumu, taču, izvērtējot pieteikumus, tik ņemts vērā ne vien to iesūtīšanas laiks, bet arī skolēnu piedāvātais produkts. «Vienmēr cenšamies dalībniekus atlasīt tā, lai gadatirgū būtu pārstāvēts daudzveidīgs produktu klāsts,» tā J.Grīsle.

Jāpiebilst, ka pasākuma gaitā skolēnu mācību uzņēmums vērtēs ne vien pircēji, bet arī žūrija – tostarp uzņēmēji, pilsētas pašvaldības un «Swedbank» pārstāvji, kā arī citas ekonomikas un uzņēmējdarbības jomā pazīstamas personības. Skolēnu mācību uzņēmumi varēs pretendēt uz dažādām nominācijām.

Pieteikt savu dalību «Citā bazārā» līdz 2019. gada 11. janvārim var pa e-pastu jelena.grisle@dome.jelgava.lv. Pieteikumā jānorāda pārstāvētās skolas un skolēnu mācību uzņēmuma nosaukums, dalībnieku skaits, mācību uzņēmuma vadītāja telefona numurs un e-pasta adrese, mācību uzņēmuma konsultanta vārds, uzvārds un kontaktinformācija, kā arī īss produkta vai pakalpojuma apraksts.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti