Meklēšanas forma

Apmācies 6 °C Mērens vējš, 5.8 m/s no DR
Ceturdiena, 2019. gada 5. DecembrisVārda dienu svin: Sabīne, Sarma, Klaudijs

Satiec bērnu grāmatu autori Luīzi Pastori!

Emīls Rotgalvis
27. novembrī pulksten 13.20 Pārlielupes bibliotēkā Loka maģistrālē 17 norisināsies tikšanās ar bērnu detektīvstāstu sērijas «Mākslas detektīvi» autori Luīzi Pastori. Tikšanās laikā būs iespēja gan uzzināt vairāk par rakstnieces darbu un sarakstītajām grāmatām, gan piedalīties radošajā darbnīcā.

«Mērķauditorija šim pasākumam ir sestās un septītās klases skolēni. Autore iepazīstinās ar savām grāmatām, stāstījumā izmantojot arī projektoru. Būs arī radošā darbnīca, uz kuru bērniem nepieciešams ņemt līdzi rakstāmpiederumus,» informē Pārlielupes bibliotēkas vadītāja Aiga Volkova. Tikšanās būs aptuveni pusotru stundu ilga.

L.Pastore pazīstama kā stāstu sērijas «Mākslas detektīvi» autore. Sērijā izdotas sešas grāmatas, kas stāsta par mazo detektīvu Teo un Pogas izmeklējumiem, iepazīstot dažādu Latvijas mākslinieku darbu noslēpumus. Tāpat autore sarakstījusi tādas grāmatas kā «Stāsts par Pakaļasti», «Petra un sniegpārslu meistars», kā arī «Maskačkas stāsts», pēc kuras motīviem tapusi šogad iznākusī animācijas filma «Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi». Autore par saviem darbiem saņēmusi dažādas atzinības, tostarp Jāņa Baltvilka balvu bērnu literatūrā un divas Latvijas Literatūras gada balvas. «Maskačkas stāsta» tulkojumu angļu valodā britu žurnāls «The Guardian» iekļāvis gada labāko jauno bērnu grāmatu izlasē. L.Pastores grāmatas atrodas arī Pārlielupes bibliotēkas krājumā.

Uz tikšanos ar rakstnieci iepriekš pieteikties nepieciešams klašu grupām. Pieteikties var līdz 22. novembrim, zvanot uz bibliotēku pa tālruni 63011829 vai rakstot pa e-pastu parlielupe@biblioteka.jelgava.lv. Individuāliem apmeklētājiem iepriekš nav jāpiesakās.

Foto: publicitātes

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti