Meklēšanas forma

Nelielas lietusgāzes 9 °C Viegls vējš, 2.2 m/s no R-ZR
Ceturdiena, 2019. gada 19. SeptembrisVārda dienu svin: Verners, Muntis

«Pārlielupes fests» pulcēs skolēnu mūzikas grupas

Jana Bahmane
12. jūnijā Jelgavas 4. vidusskolas pagalmā notiks pirmais skolēnu mūzikas grupu festivāls Latvijā «Pārlielupes fests», kurā varēs ne vien baudīt festivāla dalībnieku sniegumu, bet arī izzināt studiju un brīvā laika pavadīšanas iespējas. Pasākums ilgs no pulksten 17 līdz 23, un to bez maksas aicināti apmeklēt 8.–12. klases skolēni.

Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau rakstīja, ka finansējumu festivāla organizēšanai – 350 eiro – jaunieši ieguva, piedaloties Jelgavas pilsētas pašvaldības organizētajā jauniešu iniciatīvu konkursā «Jaunieši var». «Aicināt uz skolas ballēm citu izglītības iestāžu pašpārvalžu jauniešus ir ilggadēja mūsu skolas tradīcija. Mūsuprāt, tā ir lieliska iespēja tuvāk iepazīt citu skolu audzēkņus, tādēļ, turpinot attīstīt šo tradīciju, izstrādājām projektu Jelgavas skolēnu vokāli instrumentālo grupu festivāla īstenošanai. Festivāls vienlaikus būs arī balle ar dzīvo mūziku, ko bez maksas varēs apmeklēt arī citu Jelgavas skolu audzēkņi,» stāsta Jelgavas 4. vidusskolas 11. klases skolniece skolēnu pašpārvaldes vadītāja Elīna Samuļone. Projekta, ko īsteno 4. vidusskolas skolēnu dome, mērķis ir saliedēt Jelgavas skolu jauniešus, popularizēt muzikālās grupas, veicināt skolēnu brīvprātīgo iesaisti pilsētas norisēs un informēt par darba un brīvā laika pavadīšanas iespējām pilsētā.

Festivālā piedalīsies sešas skolēnu vokāli instrumentālās grupas «Lucidity the band», «Disonance», «Blind Shapes», «Starp mums», «Labvakariņ», «Varbūt rīt», katra izpildot līdz 40 minūtēm garu programmu. Vienlaikus no pulksten 17 līdz 20 festivāla teritorijā darbosies dažādu izglītības iestāžu stendi un darbnīcas. Dalību festivālā apstiprinājusi Latvijas Kultūras akadēmija, Rīgas Tehniskā universitāte, Rīgas Stradiņa Universitāte, Latvijas Universitāte, Jelgavas Amatu vidusskola, Jelgavas tehnikums, Rīgas Valsts tehnikums, Rīgas Tālmācības vidusskola un citas izglītības iestādes. Tāpat pasākumā piedalīsies Jelgavas brīvprātīgie un Jelgavas Jauniešu centrs, Valsts Izglītības un Attīstības aģentūra, «Baltic council» un citi.

«Festivāls–balle ilgs no pulksten 17 līdz 23, bet stendi darbosies līdz pulksten 20. «Pārlielupes festā» aicināti piedalīties 8.–12. klašu skolēni. Dalība pasākumā – bez maksas.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti