Meklēšanas forma

Neliels lietus 18 °C Viegls vējš, 2 m/s no A
Pirmdiena, 2019. gada 17. JūnijsVārda dienu svin: Artūrs, Artis

No Jelgavas «ZZ čempionātam» pieteikušās 70 klases

www.jelgavasvestnesis.lv
Sporta un prāta spēlēm skolēniem «ZZ čempionāts» reģistrējušās jau 1433 Latvijas skolu klases – no Jelgavas līdz šim saņemti 70 klašu pieteikumi. Reģistrācija «ZZ čempionātam» pagarināta līdz 24. martam, informē «ZZ čempionāta» projekta vadītāja Jūlija Vasiļjeva.

Līdz šim dalībai «ZZ čempionātā» pieteikušās deviņas Jelgavas skolas. No Jelgavas 3. sākumskolas dalībai reģistrējušās trīs klases, no 4. sākumskolas – astoņas, 4. vidusskola «ZZ čempionātam» pieteikusi 12 klases, bet 5. un 6. vidusskola – katra divas klases. No Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas dalību reģistrējušas piecas klases, bet no Amatu vidusskolas – viena komanda. Visvairāk pieteikumu dalībai čempionātā šobrīd saņemts no Jelgavas Valsts ģimnāzijas un Spīdolas Valsts ģimnāzijas – attiecīgi 19 un 18 pieteikumi.

«ZZ čempionātā» var piedalīties 5.–12. klašu komandas. Sacensības norisināsies vairākos posmos, kulmināciju sasniedzot finālā, kas no 23. līdz 25. maijam norisināsies sporta kompleksā «333» Ropažu novada Sila Priedēs. Organizatori paredz, ka čempionāta fināls pulcēs ap 15 000 skolēnu jeb 540 spēcīgākās un radošākās klases no visas Latvijas. Tāpat kā pagājušogad, arī šogad «ZZ čempionāta» pusfināls norisināsies digitāli, savukārt finālā piedalīsies tās klases, kas vislabāk būs veikušas pusfināla uzdevumus.

J.Vasiļjeva norāda, ka šajā sezonā gaidāmas izmaiņas apbalvošanas sistēmā – finālā tiks apbalvoti astoņi 1. vietas ieguvēji – viena komanda katrā klašu grupā. Tāpat katru dienu tiks noteikti dienas līderi, un viena klase, kas visā čempionātā būs ieguvusi visvairāk punktu, saņems «Grand Prix» jeb absolūtās uzvarētājas goda titulu.

Pretendēt uz vietu «ZZ čempionāta» pusfinālā varēs tās klašu komandas, kas reģistrēsies vietnē www.zzcempionats.lv un izpildīs mājasdarbu līdz 24. marta pulksten 23.59. Šogad klasēm jāveic mājasdarbs, kurā jāizdomā uzvaras kustība – unikāli dejas soļi, kas jāiemūžina 15 sekundes garā video.  

Plašāka informācija par pieteikšanos spēlēm un «ZZ čempionāta» 13. sezonas mājasdarbu atrodama ŠEIT.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti