Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 7 °C Viegls vējš, 2.7 m/s no R
Ceturdiena, 2019. gada 14. NovembrisVārda dienu svin: Fricis, Vikentijs, Vincents

LOK konkursā iegūst 2. vietu

Ilze Knusle
Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) paziņojusi Olimpiskās dienas radošo darbu – zīmējumu un eseju – konkursa uzvarētājus. 2. vietu eseju konkursā ieguvis Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas 11. klases audzēknis Roberts Ralfs Vārslavs.

Ņemot vērā, ka 2020. gads ir olimpisko spēļu gads, LOK pirmskolas un sākumskolas izglītības iestāžu bērnus aicināja piedalīties zīmējumu konkursā, kura uzdevums bija uzzīmēt Latvijas olimpiskās komandas talismanu. Savukārt 7.–12. klases skolēni bija aicināti piedalīties eseju konkursā un iesniegt rakstu darbu līdz 750 vārdiem par tēmu «Iedvesmas vēstule Latvijas olimpiskajai komandai». No Jelgavas LOK vērtējumam tika nosūtīta viena eseja un divi zīmējumi.

LOK informē, ka pavisam eseju konkursā tika saņemtas 17 esejas, un par uzvarētāju atzīts Aknīstes vidusskolas 12. klases skolēna Kārļa Griškas darbs. Otrajā vietā – Spīdolas Valsts ģimnāzijas skolēna eseja, savukārt trešā vieta piešķirta diviem darbiem – Madonas novada Barkavas pamatskolas 8. klases skolēna Krišjāņa Rudzāta esejai un Madonas novada Andreja Eglīša Ļaudonas vidusskolas 10. klases skolēna Dāvja Mareka Kaptura esejai.

Konkursa uzvarētāju apbalvošana notiks novembra sākumā, norāda LOK.

Foto: publicitātes

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti