Meklēšanas forma

Lietus 4 °C Mērens vējš, 6.4 m/s no DR
Ceturdiena, 2019. gada 17. JanvārisVārda dienu svin: Tenis, Dravis

Jūnijā startēs turnīrs «Basta football»

Ritma Gaidamoviča
Arī šovasar bērni un jaunieši vecumā no septiņiem līdz 25 gadiem aicināti piedalīties futbola turnīrā «Basta football». Pirmais posms Jelgavas 6. vidusskolas futbola stadionā Loka maģistrālē 29 notiks 13. jūnijā pulksten 16. Pavisam šovasar notiks seši posmi.

Turnīra rīkotāji Jelgavas Sabiedrības integrācijas pārvalde (SIP) informē, ka šī ir iespēja Jelgavas bērniem un jauniešiem aktīvi pavadīt brīvo laiku, turklāt dalība pasākumā ir bez maksas.

Turnīrs notiks trīs vecuma grupās: vecākajā grupā (1993.–2001. gadā dzimuši spēlētāji; 6 spēlētāji pieteikumā), vidējā grupā (2002.–2006. gadā dzimuši spēlētāji; 5 spēlētāji pieteikumā) un jaunākajā grupā (2007.–2011. gadā dzimuši un jaunāki spēlētāji; 5 spēlētāji pieteikumā). Komandu reģistrācija notiks sacensību dienā stundu pirms sacensībām – no pulksten 15 – turpat stadionā.

Būtiski zināt, ka spēles ilgums ir piecas minūtes, katrā komandā laukumā vienlaikus var atrasties četri spēlētāji, spēle notiek bez vārtsarga. Ar pilnu sacensību nolikumu interesenti var iepazīties ŠEIT.

Nākamie turnīra posmi plānoti 28. jūnijā, 12. un 26. jūlijā, 9. un 23. augustā.

Pasākumu organizē SIP sadarbībā ar Latvijas Futbola federācijas Zemgales futbola centru.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru