Meklēšanas forma

Apmācies 16 °C Vēja vēsma, 1.2 m/s no D-DA
Trešdiena, 2019. gada 26. JūnijsVārda dienu svin: Ausma, Inguna, Ingūna, Inguns, Ausmis

Jaunieši var pretendēt uz dalību starptautiskā kongresā Strasbūrā

www.jelgavasvestnesis.lv
Turpinot attīstīt iniciatīvu «Atjaunojošā politika», Eiropas Padomes Vietējo un reģionālo pašvaldību kongress aicina jauniešus piedalīties kongresa plenārsēdēs, kas 2019. gadā notiks Strasbūrā, Francijā. Pieteikties dalībai plenārsēdēs var līdz 17. septembrim, informē Latvijas Pašvaldību savienībā.

Šīs iniciatīvas mērķis ir veicināt dialogu starp jauniešiem un vietējiem, kā arī reģionālajiem ievēlētajiem pārstāvjiem, sniedzot iespēju jauniešiem izteikt savu viedokli par aktuālajiem jautājumiem.

Eiropas Padomes Vietējo un reģionālo pašvaldību kongress aicina jauniešus, kuri ir ieinteresēti piedalīties kongresa plenārsēdēs, kas notiks 2019. gadā – no 2. līdz 4. aprīlim un no 29. līdz 31. oktobrim –, aizpildīt pieteikuma anketu līdz šā gada 17. septembrim. Vairāk informācijas par plenārsēdēm un pieteikuma forma pieejama ŠEIT

Dalībai iniciatīvā birojs izvēlēsies pa vienam jaunietim no katras Eiropas Padomes Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresa dalībvalsts. Izvēlēto jauniešu uzdevums būs aktīvi piedalīties divās plenārsēdēs, kā arī, atgriežoties mājās, īstenot projektu iniciatīvas «Atjaunojošā politika» gaitā. Jāpiebilst, ka jauniešu ceļa un uzturēšanās izdevumus segs Eiropas Padomes Vietējo un reģionālo pašvaldību kongress.

Foto: Latvijas Pašvaldību savienība

Viedokļi

Pievienot komentāru