Meklēšanas forma

Apmācies -1 °C Mērens vējš, 6 m/s no ZR
Ceturdiena, 2019. gada 21. FebruārisVārda dienu svin: Eleonora, Ariadne

Jaunieši un ģimenes aicinātas pieteikties orientēšanās spēlei «Nobīsties Jelgavā»

Ritma Gaidamoviča
Tuvojoties Helovīnam, 26. oktobrī, pulksten 17 Jelgavā jau 16. reizi notiks piedzīvojumu orientēšanās sacensības «Nobīsties Jelgavā 2018». Arī šogad sacensībās tiek aicināti piedalīties jaunieši vecumā no 14 līdz 25 gadiem, kā arī ģimeņu komandas. Šobrīd sākusies komandu pieteikšanās tiešsaistē, par ko var nopelnīt jau pirmos punktus. «Katram būs iespēja iepazīt Jelgavu naksnīgā gaisotnē un pierādīt savu atjautību,» piedalīties aicina bērnu un jauniešu centra «Junda» vadītājas vietniece Zane Leikuma.

Sacensībām trasē būs atvēlētas 3,5 stundas Jelgavas pilsētas teritorijā, aicinot dalībniekus apmeklēt piecpadsmit dažādus kontrolpunktus, kuros komandām būs jāizpilda kāds atjautības vai veiklības uzdevums. ««Nobīsties Jelgavā 2018» galvenā mērķauditorija ir jaunieši, taču iespēja pārbaudīt savu erudīciju, veiklību un orientēšanās prasmes aicinām arī viņu vecākus, startējot ģimenes komandā. Vienīgais noteikums – ģimenes komandā jābūt vismaz vienam pieaugušajam,» saka Z.Leikuma.

Jau tradicionāli pasākuma dalībnieki aicināti padomāt par vienotu komandas vizuālo tēlu, jo tas tiks vērtēts sacensību laikā, piešķirot papildu punktus. Papildus desmit punkti tiks piešķirti komandai par iepriekš sagatavotu vienas minūtes garu priekšnesumu komandu prezentāciju laikā pēc finiša. Komandu priekšnesumos tiks vērtēta vienota ideja apģērbā, atraktivitāte, izdoma un izmantotie atribūti atbilstoši pasākuma moto «Nobīsties Jelgavā».

Lai piedalītos baismīgākajās orientēšanās sacensībās Jelgavā un jautri pavadītu rudens vakaru labā kompānijā, komandas piecu cilvēku sastāvā (klasesbiedri, draugi vai radinieki) aicinātas pieteikties tiešsaistē ŠEIT. Jāpiebilst, ka komanda, piesakoties tiešsaistē, jau var nopelnīt pirmos sešus punktus. Sacensībām pieteikties varēs arī pasākuma dienā no pulksten 17 līdz 17.45 Pasta salas slidotavā.

Orientēšanās sacensību «Nobīsties Jelgavā 2018» nolikums un vecāku atļaujas paraugs atrodams ŠEIT. «Atgādinām, ka dalībniekiem, kas jaunāki par 18 gadiem, dalībai sacensībās nepieciešams vecāku apliecinājums,» uzver Z.Leikuma. Dalība pasākumā ir bez maksas. Veiklākie un atraktīvākie saņems balvas no pasākuma atbalstītājiem.  

Organizatori uzsver, ka katram pasākuma dalībniekam, dodoties sacensību trasē, obligāti  jābūt redzamiem atstarojošiem elementiem uz apģērba, jo pasākums notiek diennakts tumšajā laikā.

Pasākumu rīko Jelgavas bērnu un jauniešu centrs «Junda» Jauniešu klubs sadarbībā ar biedrību «Remoss» un orientēšanās klubu «Alnis», pasākumu atbalsta – Zemgales Olimpiskais centrs.

Pasākuma programma

No pulksten 17 līdz 17.45 – komandu reģistrēšanās dalībai sacensībās klātienē (Pasta salas slidotavā);

No pulksten 17.45 līdz 18 – komandu pārstāvju instruktāža;

Pulksten 18 – sacensību starts no Pasta salas (orientēšanās pa kontrolpunktiem pilsētas teritorijā);

Pulksten 21.30 – finišs Pasta salas slidotavā;

No pulksten 21.30 līdz 22 – zupa un silta tēja (Pasta salas slidotavā);

No pulksten 22 līdz 22.40 – pasākuma noslēgums, komandu prezentācijas un apbalvošana (Pasta salas slidotavā).

Foto: publicitātes

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti