Meklēšanas forma

Skaidrs laiks 13 °C Lēns vējš, 3.5 m/s no R-ZR
Piektdiena, 2019. gada 19. JūlijsVārda dienu svin: Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra

Ar jelgavnieku dalību aizvadīts «Vaifija spēles» fināls

www.jelgavasvestnesis.lv
Aizvadīts Latvijas Drošāka interneta centra organizētās «Vaifija spēles» fināls, kuram kopumā bija izvirzīti 3. un 4. klašu skolēni no 38 Latvijas skolām. Finālistu vidū bija arī divi jelgavnieki – Jelgavas 4. vidusskolas 4. klases skolēns Kristiāns Ziediņš un Lazdiņas privātās pamatskolas «Punktiņš» 4. klases skolēns Matīss Kļaviņš. Viņiem diemžēl neizdevās iekļūt labāko pieciniekā – par turnīra uzvarēju kļuva Rīgas Franču liceja 4. klases skolniece Elēna Bankova.

«Vaifija spēles» fināls tika organizēts kā atraktīva skolēnu zināšanu un prasmju pārbaude, kuras dalībniekiem bija jāatbild uz āķīgiem jautājumiem par drošu un gudru interneta lietošanu un jāveic praktiski uzdevumi. Dalībnieku zināšanas vērtēja žūrija – «Drossinternets.lv» vadītāja Maija Katkovska, Latvijas Interneta asociācijas izpilddirektore Ina Gudele un tehnoloģiju eksperts Kristaps Skutelis. «Spēle ir lielisks veids, kā atraktīvā veidā apgūt jaunas zināšanas. Drošība internetā nav tēma, ko var iekalt no galvas. Līdz ar zināšanām skolēniem ir jāapgūst praktiskas iemaņas, kā orientēties interneta pasaulē un atpazīt pārkāpumus, tādējādi nepakļaujot sevi riskiem,» skaidro «Drossinternets.lv» vadītāja M.Katkovska.

Jāatgādina, ka «Vaifija spēle» ir galda spēle sākumskolas skolēniem par drošu un gudru interneta izmantošanu. Tā izdota 3000 eksemplāros un kampaņas «Supervaroņi internetā» gaitā bez maksas izplatīta Latvijas skolās.

Foto: «Drossinternets.lv»

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti